Vatan Şaşmaz'ın cinayet görüntülerini yayan Didem Çolak Serbest

Otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın cinayet sonrası görüntülerini yayan Didem Çolak serbest bırakıldı.

Vatan Şaşmaz'ın cinayet görüntülerini yayan Didem Çolak Serbest

Vatan Şaşmazın cinayet görüntülerini internet üzerinden yaydığı iddia edilen Didem Çolak beklenen mahkeme kararı çıktı.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre; Bir otel odasında Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz’ın olay sonrası cinayet yerinde çekilen görüntülerini internet üzerinden yaydığı gerekçesiyle gözaltına alınan Didem Çolak için beklenen karar çıktı.

Vatan Şaşmaz cinayetine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, olay sonrası bir polis memuru, polisin eşi ve kayınbiraderinin ifadesine başvurulmuştu.

Habere göre göz altına alınan polisin eşinin erkek kardeşi polis memuru tarafından çekilen görüntüleri kız arkadaşı Didem Çolak’a göndermiş ve Çolak elde ettiği bu görüntüleri bazı basın mensuplarına satma ve internet üzerinden yayma iddialarıyla göz altına alınmıştı.

Polisler tarafından Konya’da yakalanan Didem Çolak’ın, ifadesinde hakkında yapılan suçlamaları kabul ettiği öğrenildi.  Bütün bunların sonrasında İstanbul Adalet Sarayı’na sevk edilen Didem Çolak çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol hükümleri uygulanarak serbest bırakıldı.

Didem Çolak Kimdir?

2012 yılında katıldığı Ankara Kızları güzellik yarışmasında elde ettiği derece ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran Didem Çolak oyunculuk hayatına ilk kez Çılgın Dershane 4 filmi ile adım atmıştır. Bir süre modellik yapan Didem çolak bir çok firmanın giyim ve reklam defilelerinde de boy göstermiştir.

Vatan Şaşmaz Kimdir? 

1974 Çanakkale doğumlu olan Vatan Şaşmaz, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır. İlk olarak sevilen aile dizisi Çocuklar Duymasın ile oyunculuk hayatına adım atan Vatan Şaşmaz, burada sergilediği oyunculuk performası ile çok beğenilmiş ve sonraki yıllarda da; Aynı Çatı Altında, Belalı Baldız, Çılgın Yuva, Avrupa Yakası gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde de yer almıştır. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, aynı zamanda birçok programda sunucu olarak da görev alan Vatan Şaşmaz, Taraftar Yarışıyor, Vatan Mutfağı gibi birçok programı da hazırlayıp sunmuştur.

vatan şaşmaz vatan şaşmaz kimdir filiz aker filiz aker kimdir didem çolak didem çolak kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?