Vatan Şaşmaz'ın Bebeğinin İsmi Açıklandı

Vatan Şaşmaz'ın yakın arkadaşı Tuğba Özay, Şaşmaz'ın ölmeden önce bebeğine Asil ismini verdiğini açıkladı.

Vatan Şaşmaz'ın Bebeğinin İsmi Açıklandı

Beşiktaş’ta kaldığı otel odasında, Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmesinin ardından hayranlarını ve yakınlarını derin üzüntüye boğan ünlü sunucu Vatan Şaşmaz ile eşi Yasemin Adalı’nın bir bebek beklediği biliniyordu.

Söylentilere göre ünlü oyuncu Vatan Şaşmaz’ın, yakın arkadaşı olan sanatçı Tuğba Özay, özel bir magazin kanalının, canlı yayına konuk olarak Vatan Şaşmaz’ın bebeğinin ismini ölmeden önce koyduğunu anlatı.

Özel magazin kanalına konuk olan ünlü şarkıcı Tuğba Özay’ın söylediklerine göre, Vatan Şaşmaz ölmeden bir gün önce eşi Yasemin Adalı ile birlikte Ankara seyahati yapmış ve burada bebeğinin erkek olduğunu öğrenmiş. Özay’ın anlattıklarına göre; Vatan Şaşmaz, bir oğlu olacağını öğrendikten sonra hemen annesi Safiye Şaşmaz’a bebeğinin ultrasyon görüntüsünü mesaj atarak torunun Asil ile tanış demiş.

Vatan Şaşmaz Kimdir?

1974 Çanakkale doğumlu olan Vatan Şaşmaz, İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

İlk olarak sevilen aile dizisi Çocuklar Duymasın ile oyunculuk hayatına adım atan Vatan Şaşmaz, burada sergilediği oyunculuk performası ile çok beğenilmiş ve sonraki yıllarda da; Aynı Çatı Altında, Belalı Baldız, Çılgın Yuva, Avrupa Yakası gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde de yer almıştır.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra, aynı zamanda birçok programda sunucu olarak da görev alan Vatan Şaşmaz, Taraftar Yarışıyor, Vatan Mutfağı gibi birçok programı da hazırlayıp sunmuştur.

 

vatan şaşmaz filiz aker yasemin adalı asil bebek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı