Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in otel görüntüleri ortaya çıktı

Dün manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz’ın otel görüntüleri ortaya çıktı.

Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in otel görüntüleri ortaya çıktı

Dün akşam İstanbul'daki Conrad Otel'de Filiz Aker tarafından sırtına 4 kurşun atılarak öldürülen eski fotomodel ve sunucu Vatan Şaşmaz'ın otele ve otel odasına girişine ilişkin görüntüleri medyaya sızdı. 

İstanbul'da Conrad Otel'de eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın otele ve otel odasına girişine ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Psikolojisi bozuk olduğu iddia edilen eski manken Filiz Aker, sunuculuk yapan Vatan Şaşmaz'ı 4 kurşunla öldürdükten sonra intihar etmişti.

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın otele ve odaya giriş anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Vatan Şaşmaz'ın Beşiktaş'taki otele ve odaya giriş anı kameralara yansıyor. Görüntülerde öncelikle Filiz Aker'in odaya girişi yer alıyor. Ardından Vatan Şaşmaz önce otel girişinde ardından da Filiz Aker'in odasının bulunduğu katta ve kapısında görülüyor. Sonrasında Filiz Aker'in yakını ve otel görevlileri kapıda beliriyor. İşte Conrad Otelin güvenlik kameralarına yansıyan Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz'a ait görüntüler:

Vatan Şaşmaz otel görüntüsü Vatan Şaşmaz Filiz Aker Conrad Otel Filiz Aker otel görüntüsü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı