Vatan ile Filiz'in ilişkisi varmıydı? Melike Öcalan açıkladı

Bir dönem Vatan Şaşmaz ile birlikte sabah programı yapan Melike Öcalan, canlı yayında Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in ilişkisi olup olmadığı sorusunu yanıtladı

Vatan ile Filiz'in ilişkisi varmıydı? Melike Öcalan açıkladı

Bir dönem Türk televizyonlarında yayınlanan ve sabah programları arasında en çok seviyon program olarak gösterilen Sabah Şekerleri'nde Vatan Şaşmaz'ın partneri olan Melike Öcalan, Tv8'de yayınlanan Yaşamdan Hikayeler isimli magazin programına katılarak, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker arasında bir ilişki yaşanıp yaşanmadığı yönündeki soruya yanıt verdi.

Öcalan neler söyledi?
Melike Öcalan, "Vatan çok yakın arkadaşımdı. Hepimizin başı sağolsun. Ölümünü kabullenmiş değilim. Duygularımı anlatamıyorum. En çok söylemek istediğim şey. Bu bir takım senaryolar ortaya atılıyor. Yıllarca insanın yüzünü güldüren, düzgün bir hayatı olan, yaşamı seven birisiydi. Eşiyle birlikte çocuk bekliyorlardı. Allah, iyi ve doğru insanlar ile karşılaştırsın" açıklaması yaptı.

FİLİZ AKER'DEN ŞOK PAYLAŞIM
OKUMAK İÇİN
TIKLAYINIZ

Filiz Aker ile Vatan Şaşmaz'ın ilişki yaşadıkları ile ilgili olarak "İnanın hiç bilmiyorum. Başka bir yerden Filiz'i biliyorum. Vatan'ı tanıyorum. İşinde gücünde insan olduğunu, çalışkan, eşini sevdiğini, çocuk sahibi olmayı çok istiyordu. Rabbim, ailesine ve doğacak çocuğuna uzun ömür versin" açıklaması yaptı.

Melike Öcalan Vatan Şaşmaz Filiz Aker Tv8 Yaşamdan Hikayeler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı