Vali Kamçı'yı Motosikletliler Ziyaret Etti

Kayseri Motosiklet Kulübü (KAYMOK) üyeleri, Kayseri Valisi Süleyman Kamçı'yı makamında ziyaret etti.

Vali Kamçı'yı Motosikletliler Ziyaret Etti

Kayseri Motosiklet Kulübü (KAYMOK) Başkanı Mustafa Özdemir ve kulüp üyeleri, Vali Süleyman Kamçı'yı makamında ziyaret etti. 

Motosiklet kültürünü Kayseri´de çoğaltmak ve motosiklet sporuna sporcu yetiştirmek amacıyla geçtiğimiz günlerde kurulan KAYMOK, sosyal faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. KAYMOK Başkanı Mustafa Özdemir, KAYMOK Basın Sözcüsü Erkan Erdoğan ve kulüp üyeleri, Vali Süleyman Kamçı'yı makamında ziyaret etti ve kulüp hakkında bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kamçı, kulüp üyeleri ile tanışarak, çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
KAYMOK Başkanı Mustafa Özdemir de, motosiklet severlere hizmet için kulüp kurduklarını ve yeni kurulan kulüpte hız kesmeden çalışmalarını sürdüklerini söyledi.

Kayseri´de binin üzerinde motosiklet sürücüsünün olduğunu kaydeden Özdemir, amaçlarının Kayseri için yarışacak sporcular yetiştirmek olduğunu kaydetti.


Kaymok Kaymok Vali Süleyman Kamçı Ziyareti Kayseri Motosikletliler Kulübü Kayseri Valisi Süleyman Kamçı KAYMOK Kayseri Kaymok Süleyman Kamçı Kaymok Ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de şeffaf ihale
Melikgazi’de şeffaf ihale
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında
FETÖ'den alınan futbolcular hakim karşısında