Vali Günaydın destek verecek

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, Kayseri'de görev yaptığı sürece spora destek vereceğini söyledi

Vali Günaydın destek verecek

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu, Vali Şehmus Günaydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. TSYD Kayseri Şubesi Yönetim Kurulu geçtiğimiz ay yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Isparta’dan, Kayseri’ye atanan Şehmus Günaydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Valilik binasında gerçekleştirilen ziyarette TSYD Kayseri Şube As Başkanı Canan Bayram, Genel Sekreter Mustafa Gürbüz, Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Atakan ve Deniz Çağan vardı. Ziyaret anısına Vali Şehmus Günaydın’a bir plaket takdim edildi.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Şehmus Günaydın’da, ziyaret için gelenlere teşekkür ederek, eski bir futbolcu olması nedeniyle, sporun içinden gelen birisi olduğunu ve bu şehirde her zaman sporun yanında olmaya gayret edeceklerini söyledi. Vali Günaydın geçen hafta oynanan Ankaragücü-Beşiktaş maçını da örnek göstererek "Spor kardeşlik ve centilmenliğin olduğu bir yerdir. Kötü olaylara asla müsaade etmeyeceğiz ve bu işleri yapanlarında sonuna kadar takipçisi olacağız" diyerek spora verdiği önemin altını bir kez daha kalın bir şekilde çizmiş oldu.

Vali Şehmus Günaydın TSYD ziyaret Vali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı