Ünlüler hangi takımı tutuyor? Murat Ünalmış, Bergüzar Korel fanatik mi

Sinema ve ses sanatçılarının hangi takımı tuttuğu merak ediliyor. İşte sizler için Türkiye'deki bazı ünlülerin hangi takımı tuttuğunu araştırdık. Necati Şaşmaz, Murat Ünalmış, Hadise, Murat Boz, Gülben Engen, Petek Dinçöz ve daha nicelerinin hangi takımı tuttuğunu merak edenler için..

Ünlüler hangi takımı tutuyor? Murat Ünalmış, Bergüzar Korel fanatik mi

Türkiye'de futbol rüzgarı yeniden esmeye başladı. Lige verilen aranın bitmesi ve takımların yeniden şampiyonluk için mücadele etmeye başladığı şu günlerde Türkiye'de hayatını sürdüren gerek sesiyle, gerekse karema karşısındaki rolleri ile, gerekse fizikleri ile milyonlarca insanın gönlünde taht kuran ünlüler acaba hangi takımı tutuyor?

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor, Bursaspor, Eskişehirspor ve Kayserispor gibi önemli takımlara gönül veren bir çok ünlü var. Televizyon ve sahne dünyasının önemli isimlerinin hangi takımları tuttuklarını sizler için derledik. 10 yılı aşkın bir süre Türk televizyonlarında reyting rüzgarları estiren hatta ünü yurt dışına kadar çıkan Kurtlar Vadisi dizisinin karatlerleri Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) Memati (Gürkan Uygun), Abdülhey (Kenan Çoban), Süleyman Çakır (Oktay Kaynarca) sesi ve güzellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Aleyna Tilki, Hülya Avşar, Petek Dinçöz, Hadise, kamera karşısındaki başarılı oyunculukları ile taktir toplayan Erdal Beşikçioğlu, Murat Ünalmış, Ata Demirer, Şahan Gökbakar, Arzum Onan, Bergüzar Korel gibi isimlerin hangi takımı tuttuğunu merak ediyorsanız, aşağıdaki videoyu muhakkak izleyiniz..

Türkiye'de ünlüler hangi takımı tutuyor.. İşte videomuz:

Ünlüler hangi takımı tutuyor Polat Alemdar Necati Şaşmaz Oktay Kaynarca Kutsi Bergüzar Korel Hadise Kenan Doğulu Ata Demirer Acun Ilıcalı Murat Boz Hülya Avşar Petek Dinçöz Erdal Beşikçioğlu Arzum Onan Alişan Gülben Ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
............     2017-08-27 Bize ne ünlülerin takımından bize faydası nedir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı