Ünlü şarkıcının dördüncü evliliği de sonlandı

Geçtiğimiz aylarda kocası Eylem Server Ünüvar'dan aldığı boşanma kararı ile gündeme gelen Nez, bugün itibariyle resmen boşandı.

Ünlü şarkıcının dördüncü evliliği de sonlandı

Ünlü şarkıcı Nez, geçtiğimiz aylarda bir yıl önce dünya evine girdiği kocası Eylem Server Ünüvar’la aldıkları boşanma kararı ile gündeme gelmişti.

2016 Eylül ayında Nez ve sevgilisi Eylem Server Ünüvar aile dostlarının ve yakın arkadaşlarının katıldığı sade bir tören ile nişanlanmışlardı. Yine Nez ile sevgilisi Eylem Server Ünüvar aynı yılın Kasım ayında dünya evine girmişlerdi. 

Geçtiğimiz aylarda ortaya atılan boşanma iddialarının nedeni ise Nez ile Eylem Server Ünüvar çifti evlilik süreçleri boyunca yaşadıkları kıskançlık tartışmaları olarak açıklanmıştı.

Ortaya atılan söylentilerden sonra birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi de bırakan ünlü çift özel bir magazin sitesinde yer alan habere göre bugün itibariyle resmi olarak birlikteliklerini sonlandırdı. Çift arasında gerçekleşen boşanma ile birlikte ünlü şarkıcı Nez’in dördüncü evliliğini de sonlandırmış oldu.

Nez Kimdir? 

1979 İzmir doğumlu olan ünlü şarkıcı Nez, eğitim hayatını Canteburry Güzel Sanatlar Okulu Psiko Drama bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Müzik hayatına, Nez,  %100 Nez, Ne Zamanı, Nez Retro Turca gibi birçok albüm sığdıran Nez, meşhur olamaya başladığı ilk yıllarda Kral TV video müzik ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın sanatçı ödülüne layık görülmüştür. Müzik kariyerinin yanı sıra,  oyunculuk mesleği de ile uğraşan Nez ilk olarak bir sitcom dizisi olan, Sık Dostlar ile dizi sektörüne adım atmıştır. Müzik kariyerine altı albüm sığdıran Nez’in zirve şarkıları ise hayranları tarafından çok beğenilen Sakın Ha ve Boş Yere oldu.  

nez nez kimdir eylem server ünüvar eylem server ünüvar kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı