Ünlü Oyuncu En Büyük Acıyı Tattı

Usta oyuncu Güven Kıraç'ın babası, Güner Kıraç dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.

Ünlü Oyuncu En Büyük Acıyı Tattı

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre ekranların sevilen oyuncularından Güven Kıraç’ın babası hayatını kaybetti.

80 yaşında olduğu belirtilen oyuncu Güven Kıraç’ın babası, Güner Kıraç uzun süredir gördüğü tedavilere cevap veremeyerek dün gece itibariyle hayatını kaybetti

Yine özel magazin gazetesinde yer alan habere göre; Güner Kıraç’ın cenazesi, memleketi olan Adapazarında yer alan Akyazı’daki Kuzuluk Köyü’nde bulunan aile kabristanına defnedilecek.

Güven Kıraç Kimdir?

1968 yılında İstanbul Haseki’de dünyaya gelen usta oyuncu Güven Kıraç eğitim hayatını Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Mezun olduktan sonra bir müddet tiyatro sahnelerinde boy gösteren ünlü oyuncu Güven Kıraç’ın televizyonlarla tanışması ise; Kenan Doğulu’nun Kandırdım isimli şarkısının klibinde rol alması ile olmuştur.

Usta oyuncu sonraki yıllarda ise; Masumiyet, Salkım Hanımın Taneleri, Yeditepe İstanbul, Abdülhamit Düşerken, Gönül Yarası, Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü ?, Sınav, Familya, Beginner, Şeytan Tüyü, Kötü Kedi Şerafettin, Kuzu, Özür Dilerim, Sev Beni, Beni Böyle Sev, Uzun Hikaye, Mor Menekşeler, Türk Malı, Kavşak, Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Sen Harikasın, Sarıkamış Beyaz Hüzün, Hiç Bana Sordun mu?, Dostlar Pasajı, Kirpi, Sünnet Davası gibi birçok başarılı film ve dizi projelerinde yer aldı.

Usta oyuncu aynı zamanda, 22.Ankara Film Festivali- En İyi Erkek Oyuncu Kavşak, 19.İstanbul Film Festivali En İyi Erkek Oyuncu-  Salkım Hanımın Taneleri başta almak üzere birçok ödülünde sahibi oldu.

güven kıraç magazin Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı