Ünlü İsimin Başı Hacker Çetesi İle Dertte

Hülya Koçyiğit'in torunu Neslişah Alkoçlar'ın sosyal medya hesabı hacker tarafından ele geçirildi.

Ünlü İsimin Başı Hacker Çetesi İle Dertte

Sosyetik güzel Neşlişah Alkoçlar’ın sosyal medya hesapları hacker çetesi tarafından ele geçirildi.

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar’ın sosyal medya hesapları bir grup hacker çetesi tarafından ele geçirildi. 

Neslişah Alkoçlar’ın başına gelen bu talihsiz olayı ise Hülya Koçyiğit instagram hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.  Koçyiğit’in yazılı olarak yaptığı paylaşımda; Sevgili torunum Neslişah Alkoçlar Düzyatan’ın instagram hesabı olan “neslisahdüuzyatan” adresi 28.09.2017 tarihinde saat 12:00 de hacklenmiştir. Hesap geri alınana kadar bu hesaptan yapılacak olan herhangi bir paylaşım kendisine ait olamyacaktır. Bilginize” ifadeleri yer aldı. Sosyetik güzel Neslişah Alkoçlar’dan para talep edildiği de konuya ilişkin söylentiler arasında yer aldı.

Neslişah Alkoçlar Kimdir?

1988 İzmir doğumlu olan Neslişah Alkoçlar, Selin Soydan ile Hülya Koçyiğit’in torunudur. Alkoçlar, eğitim hayatını ise; Londra Westminster Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

CNN Turk kanalında spor muhabirliği yaparak televizyon hayatına adım adan Neslişah Alkoçlar sonraki yıllarda da bir organik gıda firması olan Raya’yı kurdu. 

2014 tarihinde oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını birleştiren Neslişah Alkoçları’ın Emir adında da bir oğlu vardır.

neslişah alkoçlar hülya koçyiğit engin altan düzyatan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mert     2017-09-29 Neşlişah Alkoçlar’ın sosyal medya hesapları hacker tekrar açsın artık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı