Ünlü Çiftten Şok Boşanma Kararı

Bir dönemlerin efsane şarkıcısı Nez ile kocası Eylem Server Ünüvar yaşadıkları kıskançlık problemi nedeniyle boşanma kararı aldı.

Ünlü Çiftten Şok Boşanma Kararı

Ünlü şarkıcı Nez ile geçtiğimiz yıl dünya evine girdiği kocası Eylem Server Ünüvar’dan kesin olarak boşanma kararı aldı.

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; ünlü şarkıcı Nez ve sevgilisi Eylem Server Ünüvar geçtiğimiz yıl Eylül ayında aile dostlarının ve yakın arkadaşlarının katıldığı sade bir tören ile nişanlanmışlardı. Yine Nez ile sevgilisi Eylem Server Ünüvar 2016 yılının Kasım ayında dünya evine girmişlerdi.

Yine özel magazin gazetesinde yer verilen habere göre,  Nez ile Eylem Server Ünüvar çifti evlilik süreçleri boyunca yaşadıkları kıskançlık tartışmaları sonucu boşanma kararı aldı.

Söylentilere göre şarkıcı Nez ile Eylem Server Ünüvar alınan boşanma kararının ardından birbirlerini sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı. 

Nez Kimdir?
1979 İzmir doğumlu olan ünlü şarkıcı Nez, eğitim hayatını Canteburry Güzel Sanatlar Okulu Psiko Drama bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Müzik hayatına, Nez,  %100 Nez, Ne Zamanı, Nez Retro Turca gibi birçok albüm sığdıran Nez, meşhur olamaya başladığı ilk yıllarda Kral TV video müzik ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın sanatçı ödülüne layık görülmüştür.

Müzik kariyerinin yanı sıra,  oyunculuk mesleği de ile uğraşan Nez ilk olarak bir sitcom dizisi olan, Sık Dostlar ile dizi sektörüne adım atmıştır.

Müzik kariyerine altı albüm sığdıran Nez’in zirve şarkıları ise hayranları tarafından çok beğenilen Sakın Ha ve Boş Yere oldu.

 

nez eylem server ünüvar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı