Ünlü Çift'in Ayrılık Sebebi İhanet Mi

Oyuncu Hazal Küçükköse'nin yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Tuan Tunalı'ya ihanet et

Ünlü Çift'in Ayrılık Sebebi İhanet Mi

Ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin kendisine boşanma davası açan Tuan Tunalı’yı aldattığı iddia edildi. Özel bir magazin sitesinde yer alan habere göre; geçtiğimiz günlerde Hazal Filiz KüçükKöse’nin son rol aldığı dizi olan Rüya’da Cengiz Mengiroğlu ile yakınlaştığı iddiları magazin gündemini uzun süre meşgul etmişti.

Söylentilere göre oyuncu Tuan Tunalı ise ortaya atılan ihanet iddiaları sonucu eşi Hazal Fizil Küçükköse’ye voşanma davası açmıştı.

Hazal Küçükköse’nin Tuan Tunalı’ya ihanet ettiği iddiaları gündemi meşgul ederken ikilinin sevenleri tarafından merak edilen konuya Tuan Tunalı’nın avukatı tarafından yapılan basın açıklaması açıklık getirdi.

Tuan Tunalı’nın avukatı tarafından yapılan basın açıklamasında ise şu ifadeler yer aldı; "Müvekilim ile Hazal Tunalı arasında halen devam eden boşanma davasında, tarafların aile mahremiyetine ilişkin hususlar olduğu kanaati ile bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Zira devam eden davada Türk örf ve ananelerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz."

Hazal Küçükköse Kimdir? 
1988 Mersin doğumlu olan Hazal Küçükköse eğitim hayatını Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır. İlk kez Deniz yıldızı dizisi ile oyunculuk hayatına adım adan Hazal Küçükköse sonraki yıllarda da;  Beni Affet, Kalbim Seni Seçti, Ustura Kemal, Uçurum, Günahkar, Kara Sevda dizileri ile oyunculuk kariyerine devam etti.

Tuan Tunalı Kimdir? 
1983 Belçika doğumlu olan Tuan Tunalı, eğitim hayatını Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Best Promosing Model yarışmasında elde ettiği derece ile dikkatleri çekmeyi başaran oyuncu oyunculuk hayatına ilk kez Deniz Yıldızı dizisi ile adım atmıştır.

tuan tunalı hazal filiz küçükköse
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor