Ufak Tefek Cinayetler fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Gökçe Bahadır ve Mert Fırat’ın paylaştığı Ufak Tefek Cinayetler fragmanı yayınlandı.

Ufak Tefek Cinayetler fragmanı yayınlandı

Star Tv’nin yeni sezon dizileri arasına ismini yazdırmaya hazır olan Ufak Tefek Cinayetler 4 kadın ve dört adam üzerine kurulu sır dolu bir öykü ile izleyenleri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını  Ay Yapım’ın üstlendiği Ufak Tefek Cinayetler’in, yönetmen koltuğunda Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer otururken dizinin senaryosu, Meriç Acemi’nin kaleminden çıktı. Diğer yandan dizinin merak edilen oyuncu kadrosu ise, Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın, Hayal Köseoğlu gibi isimlerden oluşmaktadur.

Dört kadın, dört erkek sır dolu bir cinayet ve sırrın etrafında dönen yalanlar, hırslar ve giderek artan bir rekabet savaşının işleneceğini anlatmaktadır.

Mert Fırat Kimdir?
1981 Ankara doğmuştur. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak Binbir Gece Dizisi ile oyunculuk hayatına adım atan Mert Fırat sonraki yıllarda da, Hayattan Korkma, Yersiz Yurtsuz, Başka Dilde Aşk, Kapalı Çarşı, Atlı Karınca, Beni Unutma gibi birçok dizi ve film projesinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir

Gökçe Bahadır Kimdir?
1981 İstanbul’da doğmuştur. Akademi İstanbul Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.
Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim alan Bahadır, oyunculuk hayatına ilk kez Tatlı Hayat dizisi ile adım atmıştır. Gökçe Bahadır sonraki yıllarda ise; Beşik Kertmesi, Mühürlü Gözler, Hayat Bilgisi, Yaprak Dökümü, Yol Palas Cinayeti, Yine de Aşığım, Hırçın Kız Kadife, Sensiz Olmaz, Dedemin İnsanları, 5’er Beşer, Kayıp Şehir gibi birçok başarılı film ve dizi projesinde rol alarak kariyerine devam etmiştir.

Gökçe Bahadır Kimdir? Mert Fırat Kimdir? Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler fragmanı Ufak Tefek Cinayetler dizisi izle Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm Ufak Tefek Cinayetler başrol oyuncusu Ufak Tefek Cinayetler konu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor