Ufak Tefek Cinayetler alıntı iddialarına yanıt

Star TV ekranının yakından takip edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’in alıntı olduğu iddialarına dizinin basın danışmanından açıklama geldi.

Ufak Tefek Cinayetler alıntı iddialarına yanıt

Star TV’nin iddialı dizisi Ufak Tefek Cinayetler’le ilgili olarak başka bir yapımdan alıntı olduğu, kopya olduğu şeklinde iddialar başladığı günden beri gündemde. Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen’in başrollerinde oynadıkları dizi, yabancı bazı dizilere benzetilerek aynı hikaye olduğu iddia edilmişti. Özellikle Nicole Kidman’ın bu sezon oynadığı ‘Big Little Lies’ dizisine birebir benzetilen yapımla ilgili açıklama geldi.

Ufak Tefek Cinayetler'in Alıntı olduğu iddialarıyla ilgili dizinin basın danışmanı şu açıklamayı yaptı: “Dört kadını görünce, hemen öyle düşünüyor insanlar. ‘Sex and the City’le de ‘Desperate Housewives’ dizileri birbirine benziyor. Bizim dizide özellikle alıntı yapılan bir durum yok. Dört kadın ve entrikalar işin içine girince, illa benzer taraflar çıkıyor. Cinayet, gizem bizde ön planda ve farklı bir matematik var. Bizim karakterlerimizin hikayeleri ve çatışmaları tamamen özgün unsurlardan oluşuyor. İzleyenler, ilerleyen bölümlerde bunu daha net görecek."

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler dizisi Ufak Tefek Cinayetler çalıntı mı Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosu Ufak Tefek Cinayetler hangi diziden esinlendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
CHP son dakika.. Mansur Yavaş aday mı
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri