Ufak Tefek Cinayetler 13. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Salı akşamları star TV ekranında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Ufak Tefek Cinayetler’in merakla beklenilen 13.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Ufak Tefek Cinayetler 13. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak

Yayınlanan yeni bölüm sonrası araştırılmaya başlanan dizinin 13.yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Ufak Tefek Cinayetler'de 12. bölüm ile ekranlardaki yerini aldı. Fakat dizinin 13.yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş başladı. 

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade İşçil ve Tülin Özen yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi, ekrana gelen 12. bölümüyle izleyicisinden tam not aldı. Dizinin yayınlanan son bölümü sonrasında yeni bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 12. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
Oya, Serhan'ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor. Dört kadın, dört tarafa savruluyor. Pelin, esip gürlemeye başladı. Büyük organizasyonlarla varlığını kanıtlamaya çalışırken, başı beklenmedik bir belaya giriyor.

Arzu'yla Mehmet, kızlarının oyununa geliyorlar. Arzu kıymete bindi, Mehmet peşinde... Bir an olsun ayrılmak istemiyor. Merve filikaya atlayıp gemiyi terk ediyor.

Oya ve Serhan arasında ilk kez bir engel yok bu defa. Oya, Serhan'ın aklanması için büyük bir oyun oynuyor. Bu işi doktor Oya Toksöz olarak çözemeye çalışacak. Diğer yandan merakla araştırılan 13.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fakat yayınlanır yayınlanmaz sitemizden izleyebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler Ufak Tefek Cinayetler 13.yeni bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler 13.bölüm fragmanı Ufak Tefek Cinayetler fragmanı Ufak Tefek Cinayetler 13.bölüm izle
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Mazhar Polat Millet için çalışıyor
Chelsea’ya şok haber
Chelsea’ya şok haber