Twitter Hesabı Nasıl Silinir

Bir çok kullanıcıya karmaşık gelen Twitter hesabı silme işlemi, hesap üzerinden uygulanacak işlemlerle kolaylıkla silinebiliyor.

Twitter Hesabı Nasıl Silinir

Milyonlarca insanı ortak noktalarda buluşturan sosyal paylaşım platformlarından Twitter’a üye olmak çok kolay olsa da açılan hesapları geri silmek bazı kullanıcılara oldukça karmaşık gelebiliyor.Oysa Twitter’de hesap açmak kadar, açılan hesabı geri silmekte oldukça kolay.

Twıtter hesabını silmek için yapılması gereken ilk işlem Twitter hesabına giriş yapmak. Hesaba giriş yaptıktan sonra ise; üstte yer alan “SETTİNGS” menüsünü seçerek menü içerisinde yer alan “Delete my account” yazısına tıklamak.
Tüm bu işlemlerden sonra kullanıcıların son olarak yapması gereken işlem ise; yine aynı pencerede yer alan“ OKAY, FİNE  MY ACCOUNT” yazısına tıklamaktan geçiyor. Kullanıcıların bu işlemleri gerçekleştirmesinin ardından hesapları süresiz olarak kapanıyor.

 

twitter twitter nasıl kapatılır twitter hesabı nasıl kapatılır twitter kapatma twıtter dondurma twıtter hesap kapatma twıtter iptal etme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTnet çöktü mü? Modemler çalışmadı internet yok.
TTnet çöktü mü? Modemler çalışmadı internet yok.
Arif V 216 için geri sayım.. İşte yeni fragman
Arif V 216 için geri sayım.. İşte yeni fragman