Tutsak 4.bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Gülper Özdemir ve Caner Şahin’in paylaştığı Tutsak’ın 4.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Tutsak 4.bölüm fragmanı yayınlandı

Yayınlandığı günden itibaren tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni dizi Tutsak’ın merakla beklenen 4.bölüm fragmanı yayınlandı.

Elif’in aşk, dram, mücadele ve entrika dolu yaşam öyküsünü Kanal D ekranlarından izleyicisi ile buluşturan yapımın merak edilen 4. yeni bölümünde hizmetçi Elmas, aşık olduğu Bahadır için Elif’e meydan okuyacak. Kenan ailesi ile ilgili yıllardır sakladığı sırrı Elif’e anlatırken Bahadır Elif’i bu sırrın peşine düşmemesi için uyaracak. Elmas Bahadır’a ona aşık olduğunu itiraf ederken, Bahadır’ın Elif’e duyduğu aşkı anlatması ile yıkılacak.

3.Bölümde Neler Yaşanmıştı?
Patronu Kenan’a âşık olan Derin Kenan’ı yakından ilgilendiği Elif’ten kıskanmış ve patronunu elde edebilmek için Elif’e tuzaklar kurmaya başlamıştı. Diğer hizmetçilerin kendisine olan davranışlarından yorulan Elif Kenan’a işten ayrılmak istediğini söylemişti.

Kenan Elif’i kalması için ikna etmeye çalışırken, Bennu’nun Elif’i kaybolan mücevherinden sorumlu tutması ortalığı iyice karıştırmıştı.  Niyeti Elif’i evden göndermek olan Bennu’yu Kenan haksız bulmuş ve onu evden kovmuştu.

Gidip gitmemekte kararsız kalan Bennu için kocası Oktay ve Kenan tartışmış, kocasının Kenan’a karşı sessiz kaldığını gören Bennu evi terk etmişti.

Karısının evi terk etmesi üzerine, Okay ile tartışan Kenan ise Elif’in ailesi için olan önemini ağzından kaçırmıştı. Elif’e attığı iftira için özür dilemesi karşılığında yeniden eve kabul edilen Bennu mecburen Eliften özür dilemek zorunda kalmıştı.
 

Tutsak 4.bölüm fragmanı Tutsak dizisi 4.bölüm Tutsak izle Tutsak yeni bölüm Tutsak yeni bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor