Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 31 Aralık 2016 şebeke sorunu

2016 yılının son gününde Türkiye'nin 3 dev operatöründe sıkıntılar olmaya başladı. Vatandaş yılbaşı gecesi için tedirgin

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom 31 Aralık 2016 şebeke sorunu

2016 yılının son günü idrak edilirken vatandaşlar, yılbaşı gecesi GSM operatörlerinin azizliğine uğramaktan korkuyor. Aralık ayının son gününde yılbaşı gecesi telefonlarını sorunsuz kullanmak isteyen vatandaşlar. en ufak şebeke sorununda soluğu müşteri hizmetlerini aramakta bulunuyor.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan gün boyu GSM şekebe sorunundan ötürü yılın son günü yine böyle bir uygulamanın kurbanı olmak istemeyen vatandaşlar Yılbaşı gecesi, sevdikleri ile telefonda konuşmak veya mesajlaşmak amacında.

Yılın en yoğun günlerinden birini yaşayacak olan Türkiye'de GSM yoğunluğunun yanı sıra olumsuz hava koşulları da sağlıklı ileşitim kurulmasına engel teşkil ediyor. Bir çok şehirde ulaşım bile oldukça zor sağlanırken, yılın son gününde alışveriş yapmak ve sevdikleri ile hediyeleşmek için yollara çıkan insanlar, bir de GSM sorunu yaşamak istemiyorlar.

Gerek Turkcell, gerek Vodafone gerekse Türk Telekom GSM operatörleri, bugün gün boyu yoğunluğu sağlıklı bir şekilde bertaraf etmek ve müşterilerine en sağlıklı hizmeti sunabilmek için de yoğun çaba sarfediyor.

Turkcell Vodafone Türk Telekom GSM GSM sorunu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ismail Cetin     2017-01-01 Ne zaman duzelecek Bu sorun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da