Türk Telekom’dan İş Yerim İphone 6S Kampanyası!

Türk Telekom’dan telefon tutkunlarına bir kampanya daha geldi. İşte kampanyanın ayrıntıları…

Türk Telekom’dan İş Yerim İphone 6S Kampanyası!

Türk Telekom’dan kaçırılmayacak bir telefon kampanyası! 24 aylık abonelik sözüne Apple iPhone 6s Akıllı Cep Telefonu aylık yalnızca 166 TL taksit ile Türk Telekom’da. 

Türk Telekom’la Apple iPhone 6s Akıllı Cep Telefonu Kampanyasına 30 Haziran 2017 tarihine kadar katılabilirsiniz! (Stoklarla sınırlıdır.)

Kampanya Katılım Koşulları 
√ Kampanyadan mevcut tarifeniz; İş Avantaj Biz; İş Avantaj Her Yöne; Esnafa Özel, Profesyonele Özel faydalanabilirsiniz. 
√ 24 ay abonelik sözü vererek kampanyadan faydalanabilirsiniz. 
√ Kampanyadan yararlanmak için hattınızın son ödeme tarihi geçmiş borcunun olmaması, en az 6 fatura ödemiş ve şüpheli alacaklı listesinde olmamanız gerekir. 
√ Taahhütnamenin yürürlüğünden doğan % 0,948 (binde dokuz yüz kırk sekiz) oranındaki Damga Vergisi Abone tarafınızdan ödenir, bu kapsamda ilk faturanıza yansıtılır. 
√ Fiyatlandırma tablosu aşağıdaki gibidir:(KDV Dâhil) 

İphone 6S Teknik Özellikleri: 
Yükseklik: 138,3 mm (5.44 inç) Genişlik: 67,1 mm (2.64 inç) Derinlik: 7,1 mm (0.28 inç) Ağırlık: 143 gram (5.04 ons) 12 megapiksel kamera. Stabilizasyon özelliğine sahip Live Photos. Focus Pixels özelliğine sahip otomatik netleme. Optik görüntü stabilizasyonu (yalnızca iPhone 6s Plus'ta) True Tone Flash. Panorama (63 megapiksele kadar) Fotoğraflar için otomatik HDR. Pozlama denetimi, gibi özellikleri mevcut.

 

İphone 6S Teknik Özellikleri: Türk Telekom İphone 6S Kampanya Detayları Türk Telekom Kampanyaları Avea İphone 6S Kampanyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri OSB Atletikspor galibiyetle başladı
Kayseri OSB Atletikspor galibiyetle başladı
Galatasaray’dan sert açıklama
Galatasaray’dan sert açıklama