Tubidy Mobil Yenilendi

Milyonlarca insanın müzik ve video indirmek için kullandığı program Tubidy, yepyeni bir özellikle kendini güncelledi.

Tubidy Mobil Yenilendi

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızda artık vazgeçilmez bir hal alan akıllı cihazların olmazsa olmaz uygulamaları online müzik indirme ve müzik dinleme programları. Bu konuyla ilgili dünya üzerinde milyonlarca kişinin tercih ettiği programlar arasında ise en tepede Tubidy yer alıyor.

Tubidy Kendini Yeniledi:
Son yılların en fazla dikkat çeken uygulaması Tubidy, kendini yeniledi. Müzik indirme programı olarak dikkat çeken ve günden on binlerce kişi tarafından kullanılan uygulama yuep yeni bir özelliği uygulamaya sundu. Daha önce Youtube'de olduğu gibi uygulama altta çalışsa bile ekrandan kaybolduğu andan itibaren kendini durduran uygulama artık tamamen kullanılmaya başlandı. Tubidy, artık uygulama tamamen kapatılmadığı sürece telefon kilidi devreye girse bile kullanılabiliyor.
Bu yeni güncellemeyle birlikte bir çok kullanıcı tarafından memnuniyetle karşılanan uygulama kullanıcılarından da tam not aldı.

Tubidy Nedir:
Online müzik indirme uygulamaları arasında zirvede yer alan ve on milyonlarca kişinin anlık ve ücretsiz olarak müzik indirme ve dinleme imkanı yakaladığı bu program akıllı cihazlar için vazgeçilmezler arasında. Bir çok uygulamaya nazaran Tubidy tam bir akıllı cihaz programı.

Tubidy Nasıl Kullanılır:
Uygulamanın bilgisayar, cep telefonu yada tablet gibi akıllı uygulamalara indirilmesinden sonra, arama bölümüne istenilen şarkının isminin yazılmasıyla birlikte kullanılabilen, kullanımı kolay ve oldukça basit bir uygulama. Uygulamayı kullanmak için bir internet bağlantısı yeterli.

Tubidy Ücretlendirmesi:
İndirilen şarkı ve müzikler için hiç bir ücret ödenmeyen uygulama, sadece internet veri bağlantı ücreti alıyor. O da kullanıcının internet paketinin olması veya wifi ile bağlanması durumunda ortadan kalkıyor.

Tubidy Tubidy yeni Tubidy Mobi Tubidy Nedir Tubidy Nasıl Kullanılır Tubidy Ücretlendirmesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
helin     2017-08-01 Müzik indirmek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum