Tuba Ünsal ile Mirgün Cabas boşanıyor mu

Ekranların sevilen ismi Tuba Ünsal ve 2013 yılında evlendiği eşi Mirgün Cabas boşanıyor mu?

Tuba Ünsal ile Mirgün Cabas boşanıyor mu

Eşi hakkında açıklamalarda bulunan Mirgün Cabas “Hanımefendi ile randevulaşıp buluşabiliyoruz' demesi kafalarda soru işaretlerine neden oldu.

2013 yılında evlenen Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal randevuyla görüşüyor.  Çiftin evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı konuşuluyordu. Bu dedikodu onların da kulağına gitmiş olmalı. 

Zira Mirgün Cabas, Instagram’da baş başa fotoğraflarını paylaşıp altına şunu yazdı: “Hanımefendi ile aramıza ‘Kürk Mantolu Madonna’ girdi. Ancak randevulaşıp buluşabiliyoruz.” Tuba Ünsal, Sabahattin Ali’nin eserinden tiyatroya uyarlanan ‘Kürk Mantolu Madonna’da oynayacak. İlk olarak ekim ayında Zorlu PSM'de sahnelenmesi planlanan oyunun ocak ayı itibariyle de Avrupa turnesine çıkması bekleniyor.

Tuba Ünsal Kimdir?
7 Aralık 1981 tarihinde Denizli'de doğdu. İlkokulu Vize, Kırklareli’nde okudu, ortaokulu Şanlıurfa'da okudu. Liseye ise İzmir'de başlayıp bitirdi. Lisedeyken voleybol takımında ve tiyatro kulübündeydi. Üniversiteye Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Bölümü'nde başladı. Birinci sınıfında okurken, öğrenimine ara verdi. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesinde eğitimini tamamladı.

1998 yılında Elite Model Look yarışmasına katıldı. Ardından profesyonel mankenlik yapmaya başladı. Sonra Fransa'ya gitti. Birkaç ay burada'Kartal Sanat Tiyatrosu'na girdi. Ve burada 'Rıfat Ilgaz Sahnesi'nde oyunculuk yaptı.
Los Angeles'ta Stella Eller akademide oyunculuk eğitimi aldı. Çeşitli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde rol aldı.

Tuba Ünsal Kimdir? Tuba Ünsal ile Mirgün Cabas arasına kara kedi girdi Mirgün Cabas ve Tuba Ünsal boşanıyor mu Mirgün Cabas Tuba Ünsal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor