Advert

Trump Uyuşturucuya Basıldı

Almanya'da Donald Trump'ın yüzü ile şekillendirilmiş uyuşturucu haplar ele geçirildi.

 Trump Uyuşturucuya Basıldı

8 Kasım 2016 ABD ‘ de gerçekleştirilen 2016 Amerika Birleşik Devletleri başkanlık seçimlerine, Cumhuriyetçi Parti‘den olarak giren ve Clinton’ı geçeren ederek ABD'nin 45. devlet başkanı seçilen Donald Trump’ın yüzü ile uyuşturucu yaptılar.


Almanya polisleri tarafından, 20 Ocak 2017 tarihinde başkanlığı Barack Obama'dan devralan Amerika Birleşik Devletleri’nin 45.Cumhur Başkanı Trump ‘ın sureti ile şekillendirilmiş 5 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi.


Almanya'da şüphelendiği bir otomobilde arama yapan polisler tarafından, araç içerisinde yapılan detaylı aramalar sonucunda, Amerika Birleşik Devletler 45. Başkanı Donald Trump'ın yüzü şeklinde şekillendirilmiş 5 bin adet uyuşturucu hap ele geçirdi.


Almanya'nın Osnabrück şehrinde bir araçta yapılan incelemeler sonucu ele geçirilen 45.Amerika Birleşik Devletleri Donald Trump'ın yüzü şeklinde baskılanmış bu 5 bin adet uyuşturucu hapların Hollanda’dan getirildiği iddia edildi.


Almanya'nın kuzeyinde bulunan ve Hollanda ülkesinin sınırına yakın bir yerde bulunan Osnabrück kentinde, her zaman olduğu gibi polisler tarafından yapılan rutin araç kontrollerinin birinde polisler, şüphelendikleri bir aracı incelemeye aldı.


Almanya polisi tarafından yapılan detaylı arama sonucunda, araç içinde 5 bin adet "ABD Başkanı Donald Trump'ın kafası" şeklinde ecstasy türü uyuşturucu hap bulundu.


Ön tarafında Donald Trump’ın yüzün, arka kısmında ise Trump’ın isminin yer aldığı bu uyuşturucu hapların, Hollanda'dan Almanya'nın Hannover şehrine götürülmek üzere yola çıktığı belirtildi.

 

donald trump trump ABD Almanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Facebok hakkında Zuckerberg konuştu
Muharrem İnce'den tamam göndermesi
Muharrem İnce'den tamam göndermesi