Trump muhattap öncesi IQ testi istedi

ABD Başkanı Donald Trump, Dışişleri Bakanı Rex Tillerson’dan IQ testi karşılaşması istedi.

Trump muhattap öncesi IQ testi istedi

ABD Başkanı Trump ile Dışişleri Bakanı Rex Tillerson arasında son dönemde yaşanan gerginlik Trump’ın son açıklamalarının ardından yeni bir boyuta taşındı.

Trump, Tillerson’ın kendisine ‘moron’ dediği iddialarıyla ilgili, “Eğer dediyse, IQ testlerini karşılaştırmamız gerekecek” dedi. Forbes dergisine konuşan Trump, önce Tillerson’ın kendisi için ‘moron’ dediğine dair haberlerin ‘yalan’ olduğunu belirtti. Fakat Trump yine de bu iddiaların doğru olma ihtimalini de göz önünde bulundurarak,

“Eğer bunu yaptıysa, sanırım IQ testlerini karşılaştırmamız gerekecek. Ve size kimin kazanacağını söyleyebilirim” diye konuştu. Tillerson’ın geçtiğimiz hafta Trump için “moron” dediği öne sürülmüş, Trump’ın yalanlamalarına karşı Amerikan NBC kanalı haberin arkasında durmuştu. Tillerson da “moron” sözüyle ilgili bir yalanlamada bulunmamıştı. Bu düello sonrası sosyal medyadan da çeşitli yorumlar ve karikatürler dikkatlerden kaçmadı.

Donald Trump Kimdir?
Donald John Trump Amerikalı iş adamı, siyasetçi ve Amerika Birleşik Devletleri'nin günümüzdeki başkanıdır. 14 Haziran 1946 yılında ABD’nin New York eyaletinde dünyaya gelmiştir. Pensilvanya'da bulunan Wharton Institu'de İşletme bilimleri eğitimi alan Trump Üniversite yıllarında babası Fred Trump'ın emlak ve inşaat firmasında çalışmıştır. Kariyeri sırasında oteller, golf sahaları ve daha birçok yapı inşa etmiştir. 

Donald Trump Kimdir? Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ABD Başkanı Donald Trump Donald Trump Donald Trump'ın zeka testi isteği Zeka testi IQ testi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor