Tribünde çiçekler açacak

Bayan taraftarlar, Türk futbolunda centilmenliği yeniden yeşertmek istiyorlar. Kayserispor Angels grubu başkanı Gülnur Gürpınar, kolları sıvadı bile..

Tribünde çiçekler açacak

Spor Toto Süper Lig'de boy gösteren Kayserispor ile Ankaragücü arasında saha içerisinde yaşanan rekabet kadar tribünde oluşan dostluk var. Yıllardır Kayserispor ile Ankaragücü taraftarı arasındaki kardeşlik artık farklı bir boyuta taşındı.

Dostluk rüzgarı
Kayserispor'un bayan taraftar grubu ile Ankaragücü'nün bayan taraftar grubu da kardeşliğini ilan etti. Ligin 11.haftasında Ankara’da oynanan MKE Ankaragücü-Kayserispor maçı öncesi ve sonrası iki takımının bayan taraftarı arasında renkli görüntüler yaşandı. Ankaragücü taraftarı ve eski milletvekili Aylin Nazlı Aka, Ankaragücü Güçlü Melekler Tayfa Başkanı Fatma Tamkan, Kayserispor'un Angels Taraftar Grubu Başkanı Gülnur Gürpınar'a plaket ve çiçek takdim ederek, iki takım bayan taraftarları arasında kardeşliği pekiştirdiler. 

"Önce Kayserispor"
Kayserispor Angels Taraftar Grubu Başkanı Gülnur Gürpınar, "Türk futbolunda bayan taraftarların tribündeki varlığını kabul ettirmek ve Kayserispor'umuza destek çıkmak adına kurduğumuz grubumuza büyük sempati var. Ankaragücü bayan taraftar grubu ile de son derece iyi bir diyalog içerisindeyiz. Türkiye'deki tüm takımların bayan taraftar grubu oluşturmasını istiyoruz. Hepsiyle dirsek temasında olup küfürün önüne geçmek, sportmence müsabakaların oynanabilmesine vesile olmak istiyoruz. Tabiki Kayserispor'umuzu da gerek içeride gerekse deplasmanda desteklemeye devam edeceğiz" yorumu yaptı.

Kayserispor Angels Angels Gülnur Gürpınar Ankaragücü Güçlü Melekler Fatma Tamkan Ankaragücü Aylin Nazlı Aka
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza