To be Honest uygulaması artık Facebook'un

Dünyanın en gözde sosyal medya platformu olan Facebook yeni bir uygulama daha satın aldı.

To be Honest uygulaması artık Facebook'un

Mark Zuckerberg ve arkadaşları tarafından 2014 yılında kurulan Facebook, Instagram ve WhatsApp'ı bünyesine katarak dev bir teknoloji şirketi haline gelmesinin ardından yeni bir uygulama daha satın aldı.

Facebook, gençler arasında popüler olan bir uygulamayı daha satın aldı. Facebook, WhatsApp ve Instagram’dan sonra 5 milyon kullanıcısı olan ve özellikle gençler arasında popüler olan To be Honest (TBH) uygulamasını da satın aldı. Zuckerberg ve ekibi, sosyal platformlarından kaçan genç kullanıcıları bu hamle ile telafi etmek istiyor.

Kullanıcıların kimliklerini gizleyerek birbirlerine soru sormalarına imkan veren uygulama için Facebook’un ne kadar ücret ödediği şimdilik bilinmiyor. TBH uygulaması Google Play ve App Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Snapchat için de benzer bir yol izleyen Facebook, akıllı telefon fenomeni olan uygulamayı satın alamayınca benzer özellikleri kendi platformlarına entegre etme yolunu seçmişti.

Sosyal medyadaki etkisini artırmak için popüler uygulamaları satın alma yoluna giden Facebook daha önce rekor fiyatlar ile WhatsApp ve Instagram’ı satın alarak kullanıcılarını sevindirmişti.

Mark Zuckerberg Facebook WhatsApp Instagram TBH TBH uygulaması To be Honest To be Honest indir To be Honest nasıl kullanılır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gazetecilere zarf içinde para verildi
Gazetecilere zarf içinde para verildi
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı
100 milyon TL vurgun yapan banka müdürü yakalandı