Tescilli Güzelden Ev Hanımı Olur Mu

Atakan Koru ile olan evliliğinin ardından uzun süredir televizyon sektöründe yer almayan Azra Akın, tacı elinden alınan Itır Esin ile ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Tescilli Güzelden Ev Hanımı Olur Mu

Özel bir gazete de yer alana habere göre; 2002 yılı Dünya Güzeli Azra Akın,  kısa bir süre önce 4 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Atakan Koru ile geçtiğimiz aylarda dünya evine girmişti

Yine magazin gazetesinde yer alan haber göre uzun süredir ekranlarda görünmeyen ve Atakan Koru ile mutlu bir evlilik sürdüren Azra Akın,  yaptığı paylaşım nedeniyle tacı elinden alınan Itır Esen hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtsız bıraktı.

Söylentilere göre sosyal medyada da dünya güzelinin fikirlerini merak eden takipçiler Azra Akın’ın sessizliğini “ev hanımı dünya güzeli” şeklinde yorumladı. Ayrıca Akın hayranlarının ekranlara geri dönmesi için sosyal medya üzerinden dünya güzeline yoğun istekte de bulunduğu söylentiler arasında yer aldı.

Azra Akın Kimdir?
1981 Hollanda doğumlu olan Azra Akın, 2002 yılında katıldığı güzellik yarışmasında Dünya Güzeli seçilerek ülkemizi temsil etmiştir.

Tescilli güzel, ilk olarak Anlat İstanbul dizisi ile başladığı oyunculuk hayatına ise sonraki yıllarda ise; Yağmur Zamanı, Geniş Aile, Teberik Şanşsız, İlk Aşk, Oyun Bitti, Rüzgar, Sen Harikasın, Ah Kalbim, Ayrılık, Peş peşe, Muck, Galip Derviş, Çilek gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde yer alarak kariyer hayatına devam etmiştir.

Atakan Koru Kimdir?

1981 Edirne doğumlu olan Atakan Koru, İstanbul Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olarak eğitim hayatını tamamlamıştır.

Atakan Koru meslek olarak ise İstanbul’da bulunan lüks alışveriş merkezi içerisinde yer alan kafesinin işletmeciliğini yapmaktadır.

ıtır esen atakan koru azra akın atakan koru kimdir dünya güzellerim tescilli güzeller mıss turkey
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor