Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabı deşifre edildi

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile izlenen Çocuklar Duymasın’ın başrol oyuncusu Tamer Karadağlı’nın sosyal medya hesabı Instagram çalındı.

Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabı deşifre edildi

Bir zamanlara damga vuran ve merakla izlenen dizi Çocuklar Duyması ile tekrardan ekranlara dönen yakışıklı oyuncunun Instagram hesabı deşifre edildi. Başladığı günden bu yana reyting listelerini alt üst eden ve her hafta birinci olan dizinin oyuncusu Karadağlı’nın hesabının çalınmasından sonra avukatı devreye girerek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama;

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı'nın avukatından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram resmi hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki  tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışında 3. şahısların elinde bulunmaktadır. 

Müvekkilimin tamamen özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere ve yazılara müdahale etme, tahrif etme, onun adına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve tüm bunların müvekkilimin isteği dışında kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır. 

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabındaki tüm özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin tüm yazılı, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2017/38 D. İş ve 2017/38 K. sayılı mahkeme kararı ile durdurulmuştur.

İşbu kararın önemle uygulanmasını aksi takdirde uygulamayanlar hakkında tarafımızca hukuki ve cezai tüm yasal yollara başvurulacağını ihtaren bildiririz."

Tamer Karadağlı Tamer Karadağlı'nın Instagram hesabı Instagram Çocuklar Duymasın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı