Survıvor Sabriye 'den hayretlere düşüren değişim

Katıldığı Survıvor isimli yarışmada erkeksi vücudu ve tavırları ile hafızalara kazınan Sabriye'nin sosyal medya üzerinden paylaştığı kadınsı resimleri çok beğenildi.

Survıvor Sabriye 'den hayretlere düşüren değişim

Survıvor’un erkeksi tavırları ile ön plana çıkan aykırı yarışmacısı Sabriye Şengül’ün paylaştığı mini etekli fotoğrafları hayranlarını oldukça şaşırttı.

Yarışma boyuncu ekip arkadaşları ile girdiği iki diyaloglar ve erkeksi tavırları nedeniyle yoğun eleştiri alarak hafızalara kazınana Sabriye, yarışma sonrası normal hayata oldukça kolay uyum sağladı.

Kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla yarışmada sergilediği erkeksi tavırlarının arkasına gizlediği kadınsı hallerini ortaya çıkaran Survivor Sabriye ‘nin kusursuz fiziği ise hayranları tarafından oldukça beğenilerek binlerce yorum ve beğeni aldı. 

Survıvor Sabriye Şengül Kimdir?

1988 yılında  Trabzon’da dünyaya gelen Survıvor  Sabriye Şengül katıldığı Survivor isimli yarışma ile tanınmıştır. Erkeksi ve oldukça kusurusuz fiziği ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacı bir boksördür.

Survıvor Sabriye sonraki yıllarda bu sporu bir tutku haline getirmiş ve gösterdiği birçok başarı sonrası Boksta ve Kickboskta  alanında 3 Türkiye şampiyonluğu elde etmiştir. 

Uluslararası boks şampiyonluğu da bulunan Sabriye Şengül’ün aynı zamanda bir de alanında önemli ödüllerden birisi olan  ve K1 Dünya Karması şampiyonluğu kupası bulunmaktadır.

 

survıvor survıvor yarışmacıları survıvor 2018 sabriye şengül survıvor sabriye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor