Survivor 3. yeni bölümde ipler geriliyor Hakan ile Turabi’nin büyük kavgası başladı

Bu akşam 3.yeni bölüm ile ekranlara gelecek olan Survivor’da Hakan ile Turabi’nin ilk savaşı başladı.

Survivor 3. yeni bölümde ipler geriliyor Hakan ile Turabi’nin büyük kavgası başladı

Eskiden beri birbirini sevmeyen ikiliyi zor günler bekliyor gibi. TV8'de yayınlanan yeni bölüm fragmanında Hakan Turabi kavga ediyor. İzleyenlerin aklına direkt ikisinden biri diskalifiye olacak mı? Soruları da gelmeye başladı.

Bilindiği üzere geçtiğimiz senelerde aynı takımda yarışan Turabi ile Hakan anlaşamamışlardı ve neredeyse her bölümde kavga ediyorlardı.

Bu seneki Survivor'da Acun Ilıcalı, Turabi ile Hakan'ı ayırdı ve Hakan Hatipoğlu'nun gönüllüler takımına transfer etmişti. Acun Ilıcalı'nın bu önlemi pek işe yaramadı görünüyor çünkü Survivor 2018 3. bölüm fragmanın da ödül oyunu için yarışan Turabi ile Hakan kavga ediyor.

Toplamda 24 kişinin yarıştığı Survivor All Star’ın ilk bölümünde All Star kadrosunda yer alan Hakan Hatioğlu, takım değiştirerek Gönüllüler'e dahil oldu. Acun Ilıcalı, bazı tatsız durumların önüne geçebilmek için böyle bir karar aldıklarını açıkladı. Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımına geçmesi ardından Gönüllüler takımında ise konseyde yapılacak olan oylamanın ardından bir kız yarışmacı Survivor All Starlar takımına geçecek. Böylece Survivor 2018'de her iki takım birbiriyle eşitlenmiş olacak.

Merve Aydın’ın sözleriyle başlayan Survivor 2018 3. bölüm tanıtımıyla birlikte ilk tüyolar geldi. Bir kez daha ödül oyunu heyecanının yaşanacağını gözler önüne seren tanıtımda Hakan ve Turabi kavgası ön plana çıktı. Konsey anları ise kafalarda soru işareti bıraktı, dikkat çeken ayrıntı ise takım değişikliği oldu. Hakan- Turabi kavgasının konseye de konu olacağını öğrenen izleyicilere bir tüyo da Acun Ilıcalı'dan geldi. Ilıcalı’nın “Bu gece hem takımlar eşitlenecek, hem de sürprizler açıklanacak” sözleri merak uyandırdı.

Survivor 3. Yeni Bölüm İçin Linke Tıklayınız

Survivor Survivor 3. yeni bölüm fragmanı Survivor Hakan Survivor Turabi Hakan ile Turabinin kavgası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza