Survivor 25 Şubat.. Dokunulmazlık oyunu

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 yarışmasında 25 Şubat günü Dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. İşte Survivor Dokunulmazlık oyunu galibi

Survivor 25 Şubat..  Dokunulmazlık oyunu

Son zamanların en çok sevilen ve takip edilen yarışma programı olan Survivor 2018'de Dokunulmazlık Oyunu heyecanı vardı. All Star takımı ile Gönüllüler takımı arasındaki kıyasıya mücadelenin galibi belli oldu.

All Star kazandı
Geçen hafta Dokunulmazlık Oyununu kaybeden ve aralarından birinin ayrılmasına sebep olan Gönüllüler, 25 Şubat 2018 akşamı düzenlenen Dokunulmazlık oyununu da kaybettiler. Skor 9-8 iken son oyunda Hilmi Cem, Nihat Doğan ve Sahra üçlüsü ile kum piste çıkan All Star takımı, Gönüllüleri yenmeyi başararak dokunulmazlık oyununun sahibi olan All Star takımı oyuncuları büyük bir sevinç yaşadılar. All star takımında Dokunulmazlık sembolü Sahra'ya verildi. Nihat Doğan ile Hilmi Cem'in sevinç çığlıkları görülmeye değerdi.

Bireysel dokunulmazlık
Diğer yandan Gönüllüler takımı, üst üste ikinci kez Dokunulmazlık oyununu kaybetmenin üzüntüsü içerisinde oldu. Gönüllüler takımı, kaybettikleri Dokunulmazlık Oyunu sonrasında Bireysel Dokunulmazlık oyunu oynadılar. Takıma yeni katılan isimler Emre ile İpek, sakatlığı bulunan Hakan'ın katılmadığı Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında ada konseyi yaşandı.

Survivor 2018 Survivor All Star Survivor 25 Şubat dokunulmazlık Survivor dokunulmazlık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatyaspor binasına saldıran kimler
Malatyaspor binasına saldıran kimler
Lokantada kan aktı
Lokantada kan aktı