Survivor 2018 All Star'dan elenen isim

Tv8'de yayınlanan Survivor 2018 yarışmasından elenen isim belli oldu. Murat Ceylan mı, Nihat Doğan mı yoksa Damla Can mı All Star takımına veda etti. İşte ayrıntılar

Survivor 2018 All Star'dan elenen isim

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Türk televizyonlarının en çok takip edilen yarışma programı olan Survivor'da eleme heyecanı. Haftalar sonra kaybeden ve Dokunulmazlık sembolünü rakip takıma kaptıran All Star takımında, bugün birisi adaya ve takım arkadaşlarına veda etti. Oynanan Dokunulmazlık Oyunu'nu 10-6'lık sonuçla kaybeden Survivor All Star takımında elenme adayı olarak 3 isim belirlendi.

Elenme adayları
Dün akşam gerçekleştirilen Ada Konseyi'nde Bireysel Dokunulmazlık kolseyisini kazanan Turabi Çamkıran elenmesini istediği isim olarak Damla Can'ı söylerken, haftanın en iyi performansına sahip olan Sema ise Murat Ceylan'ın adını verdi. Gerçekleştirilen oylamada ise en çok oyu alan Nihat Doğan elenme adayı olarak gösterilmişti. 

Elenen isim
Gerçekleştirilen halk oylaması neticesinde adaya veda eden isim belli oldu. Başarılı yarışmacı Nagihan'ı Gönüllüler takımına veren All Star takımı, bugün de bir kişiyi yolcu etti ve adada 9 kişi kaldı. Ünlü türkücü ve telvizyon yorumcusu Nihat Doğan mı, eski Gönüllüler takımı oyuncusu Damla Can mı yoksa sempatik yarışmacı Murat Ceylan mı adaya veda etti sorusunun cevabı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı, programda yaptığı açıklamasında adaya veda eden ismin Nihat Doğan olduğunu açıkladı. Böylece Nihat Doğan, Survivor 2018'e veda etti.

Survivor all star kim elendi Survivor 12 Mart kim elendi Survivor DamlaCan Survivor murat Ceylan Survivor Nihat Doğan Allstar 12 mart kim elendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Malatyaspor binasına saldıran kimler
Malatyaspor binasına saldıran kimler
Lokantada kan aktı
Lokantada kan aktı