Survivor 2017 Birleşme Partisi - Şarkı Yarışmasını Bakın Kim Kazandı

Survivor 2017'de Birleşme Partisi yaşandı. Yarışmacılar, birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Şarkı yarışmasının birincisi belli oldu.

Survivor 2017 Birleşme Partisi - Şarkı Yarışmasını Bakın Kim Kazandı

Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017 yarışmasında Birleşme Partisi yaşandı. Haftalardır birbirlerine üstünlük kurmak için 2 ayrı adada yaşayan ve yarışmalara katılan Gönüllüler ve Ünlüler takımı, birleşme partisinde biraraya geldi.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu programın Birleşme Partisine Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türk Pop müziğinin ünlü ismi Mustafa Sandal eşi Emina Sandal ile birlikte katıldı.

Tertemiz oldular
Survivor 2017 yarışmacıları, bu kez güçlerini zekalarını değil, seslerini yarıştırdı. Yarışmacılar, birer birer sahneye çıkıp belirledikleri şarkıları seslendirerek Şarkı Yarışması'nda birinci olabilmek için mücadele etti. Günlerce aç kalmanın acısını, muazzam sofra etrafında biraraya gelerek çıkaran Survivor Ünlüler ve Gönüllüler takımı oyuncuları, temiz kıyafetleri ve temizlenmiş halleri ile büyük dikkat çekti. Her bir yarışmacı, izleyenleri mest eden şarkıları seçtiler. 

Kahkaha tufanı
Survivor Şarkı Yarışmasında Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, şarkıcı Mustafa Sandal ve eşi Emina Sandal jüri üyeliği yaptı. Volkan Çetinkaya, Hayatı Tesbih Yapmışım şarkısı ile izleyenleri mest etti. Sıra İlhan Mansız'a geldiğinde, milli futbolcu "Ekran başındaki izleyiciler televizyonlarınızın sesini bir kaç dakikalığına kısabilirsiniz" esprisi yaparak herkesi kahkahaya boğdu. 

Gecenin şampiyonu
Juri üyeleri ilk 3'ü belirledi. Finale Furkan Kızılay, Pınar Saka ve Adem Kılıççı finale kaldı. Böylece Şarkı yarışmasına da Ünlüler damga vurdu. Şarkı yarışmasının birincisi Ünlüler takımından oldu. Şarkı yarışmasının final bölümü sonunda günün birincisi belli oldu. Şarkı yarışmasında Pınar Saka üçüncü olurken ikinci ise Adem Kılıççı oldu ve şampiyon da Furkan Kızılay oldu.

Survivor 2017 Survivor Acun Ilıcalı Fatih Terim Survivor Birleşme Partisi Survivor Şarkı yarışması Mustafa Sandal Emina Sandal Furkan Kızılay Pınar Saka Adem Kılıççı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nurcan     2017-05-17 Bence de adem olmalıydı
Nurcan Çiçek     2017-05-17 Bence adem olmalıydı
Sude     2017-05-11 Bence Adem kazanmalıydı
yasin     2017-04-10 adaletsizlik her yerde var adem birinci olmalıydı
zehra     2017-04-10 Şarkının şampiyonu adem olmalıydı
nilsu     2017-04-10 Bana göre çok adaletli oldu. Çünkü herkes in yeteneği olduğunu düşünüyorum ...
vildan     2017-04-10 adaletsizlik her yerde furkan zaten şarkıcı
Umut     2017-04-10 Furkan Kızılay Diyordum Zaten Çünkü O Zaten Şarkıcı
yusuf     2017-04-10 Adem bu lini sanpyoni
: )     2017-04-10 Kim? : )
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak