Suriyeli genç kızların ölüm mesajı gerçek çıktı

“Biz birbirimizi çok seviyoruz, kendimizi kanala atıp öldüreceğiz" diye SMS attıktan sonra sulama kanalına atlayan 2 genç kızdan birinin cesedi bulundu, diğeri ise hala kayıp.

Suriyeli genç kızların ölüm mesajı gerçek çıktı

Olay Adana’da meydana geldi. Sevgilileriyle evlenmelerine izin vermeyen ailelerine “Kendimizi kanala atıp öldüreceğiz” deyip intihar eden kuzenlerden birinin cesedi bulundu, diğeri halen aranıyor.

Adana'da, sevgilileriyle evlenmelerine izin vermeyen ailelerine "Kendimizi kanala atıp öldüreceğiz" diye mesaj atan kuzenlerden 21 yaşındaki Rengin Abdo'nun cesedi DSİ kanalında bulunurken, 18 yaşındaki Emine Hani ise arama çalışmaları halen devam ediyor.

Adana'da, geçen 14 Eylül'de evden kaçan 21 yaşındaki Rengin Abdo ile 18 yaşındaki kuzeni Emine Han, ailelerine "Kendimizi kanala atıp öldüreceğiz" diye mesaj attıktan sonra ortadan kayboldu. İki aile kızlarını aramaya başlarken, Ali Hocalı Mahallesinden geçen sulama kanalı kenarında yürüyen 2 kişi suda bir kadının sürüklendiğini gördü. Vatandaşlar durumu polis, su altı ve CANKUR ekiplerine bildirdi. Ancak akıntının fazla olması nedeniyle ekipleri beklemeyen bir vatandaş suya atlayıp kadını kıyıya çıkardı. Sağlık görevlileri tarafından yapılan kontrolde ölü olduğu belirlenen kadının üzerinden kimlik çıkmayınca ceset Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Adli Tıp Kurumu'na götürülen aileler, cesedin Rengin Abdo'ya ait olduğunu teşhis etti. İki kuzenin Mersin'de sevgililerinin olduğunu ve evlenmek istediklerini ancak ailelerinin bu duruma karşı çıktığını öğrenen polis, Emine Hani'nin de kanala atlayarak intihar etmiş olabileceği üzerinde duruyor.

Suriyeli genç kızların intiharının arkasında ki büyük sır Kuzenlerin aşk itirafı İki kuzen intihar etti Sevdikleri ile evlenemeyen kuzenler su kanalına atladı İmkansız aşk ölümle bitti Adana
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor