Sumudica için zehir zemberek sözler

Kayserispor'un tek taraftar grubu olan Kapalı Kale, teknik direktör Marius Sumudica için zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Sumudica için zehir zemberek sözler

Süper Lig'de Kayserispor ile sözleşme yenileyen, bu sezonki hedefi ilk 8 olarak belirleyen Rumen teknik direktör Marius Sumudica, sarı kırmızılı taraftarları çileden çıkardı. Beşiktaş maçında Kartal Selamı veren ve maç sonrasında Beşiktaş tribünlerini alkış yağmuruna tutan Sumudica için, "Köçekler bile senin eline su dökemez sayın hocam" cümlesi kurulan açıklamada "ya son olan olaylardan dolayı bütün şehir ve cefakar taraftarından özür dileyeceksin ya da karaktersizligini kabul edip bu şerefli armayı ve toprakları terk edeceksin" denildi.

"Özür dile Sumudica"
Kapalı Kale Taraftar grubunun basın açıklamasında,"Köçekler bile senin eline su dökemez sayın hocam! Sanmaki sayın derken sana olan saygımızdan. Hâlen Kayserisporumuzun mevcut teknik direktörü olduğundandır. Peki ya senin duruşun hocam! Hangi karakterinin duruşu? Hani şu berabere biterken tribünlere koşarak sevinç çığlıkları atarkenki karakterin mi yoksa tribün önünde takımını yanına alarak verdiğin pozdaki kişi mi senin karakterin! Şehrimize ve 53 yıllık şerefli mazimize karaktersizliğinle leke düşüremezsin hoca! Ya son olan olaylardan dolayı bütün şehir ve cefakar taraftarından özür dileyeceksin ya da karaktersizliğini kabul edip bu şerefli armayı ve toprakları terk edeceksin" denildi.

"Ayağını denk al"
Açıklamanın son bölümünde ise "Bu şerefli armanın en büyük sembolüdür Emek, Onur, Hak, Şeref ve Mücadele. Bu ilkeleri kendinde hissetmeyen her kim varsa bir an önce bu armayı terketsin. Bizim sevdamız spor magazin sayfalarının haber yapacağı cinsten değil uğruna can verenlerin sonunda acı olduğunu bile bile canım feda olsun diye haykıranların yer aldığı gazete sayfalarının haber yapacağı cinsten. Sana buradan haykırıyoruz hoca. Ayağını denk al" ifadelerine yer verildi.

Kayserispor Kapalı Kale Kayserispor son dakika Kayserispor haberi Sumudica haberi Kapali Kale Sumudica
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza