Söz dizisinde büyük şok - Yavuz Karasu ve timi dağıldı

Söz Dizisinin 19 Haziran 2017 günü yayınlanan bölümünde büyük bir şok yaşandı. Kötü haberi Yarbay Erdem Kaçmaz böyle açıkladı

Söz dizisinde büyük şok - Yavuz Karasu ve timi dağıldı

Star Tv'nin sevilen dizisi Söz dizisinde flaş bir gelişme yaşndı. 19 Haziran 2017 Pazartesi günü yayınlanan son bölümünde terörist Çolak'ı Erbil'de yakalayarak Türkiye'ye getiren ve üst komutanlarından madalya bekleyen Üsteğmen Yavuz Karasu ve beraberindeki tim hakkında şok bir karar verildi.

Çolak'ı yakalamak için istifalarını yazan ve sonrasında harekete geçen Özel Kuvvetler Komutanlığı askerleri, teröristi sınır dışında buldu. İz süren ve Erbil'de yabancı bir askeri üsde Çolak'ı bulan Üsteğmen Yavuz Karasu ve ekibi, övgü beklerken büyük bir şoka uğradı.

Büyük şok!
Terörist Çolak'ı Erbil'den alıp Türkiye'ye getirek ve yetkililere teslim eden Yavuz Karasu ve birliğindeki özel kuvvetler ekibi, içtima alanında üs komutanlardan madalya ve övgü beklerken hiç ummadıkları bir haberi aldı. Özel Kuvvetler Komutanı, içtima alanına gelerek önce Yavuz Karasu ve beraberindeki askerlere teşekkür etti ardından da dosya içerisinde "Çok Gizli" yazısı emri Yarbay Erdem Kaçmaz'a verdi. Erdem Yarbay, üs komutanın içtima alanından ayrılmasından sonra emri okudu.

Askeriden atıldılar
İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen emirde "Uluslararası hukuka aykırı hareket etmek ve iç hizmet kanununa muhalefet etmek" suçundan Yavuz Karasu (Tolga Sarıtaş) ve beraberindeki özel kuvvetler askerleri, görevden alındı ve askeriyeden atıldı. Yarbay Erdem'in "İlişiklerinizi kesin, askeri malzemelerinizi teslim" edin diyerek kötü haberi verdi.

Keşanlı'nın intihar girişim
Bu haber üzerine Üsteğmen Yavuz ve ekibi, büyük bir yıkıma uğrarken sürekli şehit olmayı isteyen Keşanlı Mücahit, silahlıta boynuna dayadığı silah ile "Ben üniformasız yaşayamam" diyerek intihar etmek istedi. Keşanlı'yı bu kararından yine Üsteğmen Yavuz Karasu kurtardı ve tim, birbirine sarıldı.

Söz Dizisi Star Tv Yavuz Karasu Erdem Kaçmaz Özel Kuvvetler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 21.şampiyonluğu böyle kutluyor
Galatasaray 21.şampiyonluğu böyle kutluyor
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde