Söz Dizisi Yüzbaşı kadın kim

Söz Dizisi yeni sezonunda yayına başladı. Yüzbaşı rolündaki kadın oyuncu Ezgi Çelik, Yavuz Karasu ve ekibine adeta kan kusturdu.

Söz Dizisi Yüzbaşı kadın kim

Star tv ekranlarında yayına giren Söz dizisi, ikinci sezonuna başladı. İlk sezondaki finalinde Yavuz karasu ve ekibi, askeriyeden atılmıştı. İkinci sezonun ilk bölümünde YAvuz Karasu ve ekibi, Çolak ile uğraşmaya devam ederken sürpriz bir oyuncu göze çarptı.

Yavuz Karasu ve ekibini,yeniden askeriyeye almak için ortaya çıkan Yüzbaşı Songül Yıldız izleyenlerin dikkatinden kaçmadı. Söz dizisinde Yüzbaşı rütbeli kadın askeri canlandıran isim Ezgi Çelik oldu. Ezgi Çelik (Yüzbaşı Songül) talimatları ve emirleri ile Üsteğmen Yavuz Karasu ve ekibine adeta kan kusturdu. Ancak Yavuz Karasu ve beraberindeki askerleri, emirleri harfiyen yerine getirerek yeniden ortuya girmeyi başardı.

Yüzbaşı Songül - Ezgi Çelik kimdir?
Doktor lakabı ile anılan Ezgi Çelik, Söz dizisinde Yüzbaşı Songül Yıldız isimli bir askeri canlandırıyor. 6 Ağustos 1984 yılında doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezum oldu. Bazı ajanslarda çalıştı. Bir Çocuk Sevdim, Bu Kalp Seni Unutur mu, Gurbet Kuşları, Kara Yılan adlı dizilerde de önemli rollerde yer aldı. 

 

Söz dizisi Söz Yüzbaşı Ezgi Çelik Yüzbaşı Songül Yıldız Söz dizisi Yüzbaşı kadın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı