Söz Dizisi 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Dikkat çekici diziler arasında yer alan Söz Dizisi'nin yeni sezon tanıtım fragmanının ardından 13. bölüm fragmanı da yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken ayrıntılar göze çarptı.

Söz Dizisi 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Televizyon dünyasına büyük bir patlamayla giren ve milyonlarca izleyiciyi ekranlara bağlayan Söz Dizisi'nin 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Geçtimiz sezon 12 bölüm yayınlandıktan sonra sezon finali yapan ve yeni yayın dönemine kadar tatile giren Söz Dizisi'nin 13. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kayseritempo.org magazin servisi tarafından toparlanan bilgilerden yeni sezonda oldukça heyecanlı geçeceği şimdiden ön görülen Söz Dizisi'nin kadrosuna da yeni isimler girdi.  Star Tv'de yayınlanan ve yapımcılığını TIMS&B'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık'ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, başrollerinde Tolga Sarıtaş (Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu), Serhat Kılıç (Çolak), Aybüke Pusat (Bahar Kutlu), Meriç Aral (Eylem Mercier), Nihat Sarıkaya (Yarbay Erdem Korkmaz) Atakan Arslan (Üsteğmen Zafer Yaman) Burak Sevinç (Üstçavuş Fethi Kulaksız), Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar Bozdağ), Erdem Vurdem (Başçavuş Ateş Acar), Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) Nil Günal (Güler Korkmaz) Ece Okay (Funda Kutlu), Melissa Yıldırmer (Fatma Bozdağ), İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz)'ın yanı sıra Cihan Ünal ve Mehmet Özgür gibi isimlerde yeni sezonda yerlerini alacaklar...

CİHAN ÜNAL SÖZ KADROSUNDA:
Türk sinemasının önemli isimlerinden birisi olarak lanse edilen Cihan Ünal'ın pek sık görülmediği dizi dünyasının içerisine Söz Dizisiyle girmesi herkesi şaşkına çevirdi. Yıllardır dizilerde pek görmeye alışkın olunmayan Cihan Ünal'ın bu diziden gelen teklifi reddetmemesinin altında yatan sebebinse oyuncu kadrosu ve senaryo olduğu bilgisine ulaşıldı. Çekimleri başlayan dizide kötü adam olarak karşı tarafta olacağı öğrenilen Cihan Ünal'ın sezon boyunca dizinin kadrosunda yer alacağı bilgisine ulaşıldı.

MEHMET ÖZGÜR SÖZ DİZİSİNDE:
Kötü adam denilince son zamanlarda aklıa gelen isimlerden birisi de Mehmet Özgür. İzleyicilerin Suskunlar Dizisi'nde Takoz İrfan olarak tanıdıkları Mehmet Özgür daha sonra da bir çok yapımda rol aldı. Zaten tanıdık bir isim olmasına rağmen Takoz İrfan ile iyice ününe ün katan usta oyuncunun Söz Dizisi'nde oynayacak olmanın kendisini heyecanlandırdığını açıklamasıysa dikkat çekti.

13. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI:
Yeni yayın dönemi için çekimlerine başlayan Söz Dizisi'nin 13. bölüm çekimleri tamamlandı. 18 Eylül Pazartesi günü ekranlara gelecek olan dizinin 13. bölüm fragmanı da yayınlandı. Dağılan ekibin yeniden bir araya gelmesiyle birlikte tavan yapacağı heyecanın ilerleyen bölümlerde de devam edeceğe benziyor. Fragmanıyla 12 saatte yaklaşık 400 bin kişi tarafından izlenilen Söz Dizisi'nin diğer bölümleri içinde çekimler devam ediyor.

Söz Söz Dizisi Söz Dizisi 13. bölüm Söz 13. Bölüm Söz ne zaman başlıyor Söz Dizisi ne zaman başlıyor Söz Dizisi 13. bölüm fragmanı Söz 13. bölüm fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı