Söz 17. bölümde Bahar ölecek mi

Pazartesi akşamlarının merakla takip edilen dizisi Söz’ün 17.bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu.

Söz 17. bölümde Bahar ölecek mi

Yayınlandığı günden bu yana izlenme rekorları kıran dizi Söz’ün yayınlanan 17.bölüm fragmanın da Yavuz aylardır peşinde olduğu Büyük Beyin Bahar’ın babası olduğu gerçeğini öğrenerek büyük bir şaşkınlık yaşayacak.

Bu bölümde Büyük Beyin kimliği kesin olarak belirlenmekle birlikte, bu durumu öğrenen Çolak ise oğlunu öldürdüğü konusunda olan kararlığını sürdürerek,  Büyük Bey’den intikam almak için hazırlıklara başlayacak.

Söz 16. Bölümde Yaşananlar:
Söz’ün  izleyenlerde büyük bir heyecan uyandıran öyküsü Ethem Öztürk’ün kaleminden çıktı. Sevilen dizinin yapımcılığı ise; Timur Savcı ve Burak Sağyaşar tarafından yürütülüyor.

Söz’ün geçtiğimiz hafta yayınlanan 16.bölümünde Yavuz beklemediği bir zamanda saldırıya uğramıştı. Sarah ise; Karakbatak ve Çaylak’ın hazırladıkları eylem planının farkına varmış ve bu eylem planına engel olabilmek için Karabayır’a geri dönmüştü.

Sarah’ın dönüşü ile birlikte büyük bir tehlikenin içerişine sürüklenen Çaylak, Su’yu içerisinde bulunduğu durumdan kurtarabilmek adına canından vazgeçmişti.

Sancar tarafından verilen büyük görev sonrasında ise Eylem ve Tim’i karşı karşıya gelmek durumunda kalmıştır.
İzleyenler tarafından dan oldukça merak edilen Büyük Bey’in kimlik tespitine adım adım yaklaşılırken,  Karabatak ise eline geçen bilgiler sayesinde Tim, Büyük Bey ve Sancar’ı köşeye sıkıştırmıştı.

Söz 17. bölüm fragmanını İzlemek İçin Linke Tıklayınız

Söz Söz dizisi Söz 17.bölüm fragmanı izle Söz yeni bölüm fragmanı Söz Yavuz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor