Söz 14. bölümde şehit var

Star TV’nin sevilerek izlenen dizisi Söz merak edilen 14. bölüm fragmanı yayınlandı.

Söz 14. bölümde şehit var

Yeni sezon ile ekranlara merhaba diyen Söz’ün 13. bölümünde Çolak’ın sevki sırasında yaşanan çatışma, izleyenleri ekrana kilitlemişti. Fragman ve dizi sitesi tarafından edinilen bilgilere göre Söz, yetenekli 12 kahramanın, bir terör örgütü liderini bulup yok etme amaçları üzerine kurulu senaryosu ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor.

Başrollerinde, Tolga Sarıtaş (Yavuz),  Çağan Atakan Arslan (Geveze-Zafer Yaman), Nihat Altınkaya (Yarbay Erdem), Aybüke Pusat (Doktor Bahar), Meriç Aral (Eylem), Eren Vurdem (Ateş), Burak Sevinç (Fethi), Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar), Görkem Sevindik (Mücahit) Keşanlı, Aytaç Şaşmaz (Çaylak) Feyzullah, Mehmet Ali Karakuş (Kurt Deli), Serhat Kılıç (Çolak), Yiğit Uçan (Sebo Sebastian), Doğukan Polat (Aşık), Oktay Samurkaş (Baba Hakkı), Volkan Uygun (Cevdet)  Kibar, İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz), Derda Yasir Yenal (Yasin) isimleri yer alıyor.

13.Bölümde Yaşananlar:
Yavuz ile tekrar bir araya gelen ekibi kaldıkları evde saldırıya uğramışlardı. Çolak ise kaldığı yerden başka bir yere Jandarmalar eşliğinde sevk edilmek için yola çıkmıştı. Bu görevlerinde jandarmalara ise, tim araçları ile eşlik etmişlerdi.
Konvoya hazırlanan bir pusu ile olayın seyrini değiştirmiş ve sis bombalarının da kullanıldığı bu olayda bir jandarma eri yaralanmıştı. Çolak’ yakalama da kararlı olan Yavuz ise, Çolak’ı başkasına kaptırmamak için büyük bir mücadele içerisine girişmişti.

14. Yeni Bölümde Yaşanacaklar:
Yeni bölümde gizemli bir kişi Sarı Komutan olarak adlandırılan Yavuz ile ilgili bilgi toplamaya çalışacak Yavuz ise tanıştığı bir adamın parmağında gördüğü yüzük sayesinde küçük bir ipucu yakalayacak. Yeni mekânına getirilen Çolak ise; daha da hırslanarak intikam yeminleri edecek. 13. bölümde yaralanan asker ise bu bölümde şehit düşecek.

Söz 14. bölüm fragmanı yayınlandı Söz 14. fragmanı izle Söz Söz dizisi 14.bölüm Söz fragmanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı