Söylemezsem Olmaz’da şok Ece Erken gerçeği

Beyaz TV'nin sevilerek izlenen programı Söylemezsem Olmaz’da ünlü sunucu ve oyuncu Ece Erken hakkında şok gerçek ortaya çıktı.

Söylemezsem Olmaz’da şok Ece Erken gerçeği

Erken’in New York Havalimanı'nda iş adamı Nazım Torbaoğlu ile görüntülenmesinin ardından Torbaoğlu’nun evli çıkması magazin gündemine bomba gibi düştü. Diğer yandan bu durum karşısın da şok yaşayan Ece Erken’in bu olayı bilmediği öğrenildi.

Daha sonra ise iş adamı Torbaoğlu'nun başka bir sevgilisi daha çıktı. Ece Erken ise ilişkilerinin başlamadan bittiğini söyledi.

Duymayan Kalmasın'ın haberine göre; Erken, New York Havalimanı'nda iş adamı Nazım Torbaoğlu ile görüntülendi.  Ancak Torbaoğlu'nun evli olduğu ortaya çıktı. Eski model Songül Yıldırım ise "Nazım Torbaoğlu evlidir, ayrıca benimle de 10 yıldır ilişkisi vardır" dedi.

Çıkan bu haberden sonra ünlü sunucu Ece Erken'den açıklama geldi. Erken, büyük bir şok yaşadığını dile getirdi ve ekledi: 'Birbirimizi tanıma aşamasındaydık ama olmadı. Evli değilim, sevgilim yok dedi. İlişkim başlamadan bitsin istedim. Nazım Torbaoğlu'nun 2 yıl önce boşandığını biliyorum. Bir adamın boşanma davası ediyor olsa bile o adamla beraber olmam.'

Peki, iş adamı evli olduğunu neden güzel sunucudan saklamıştı? Bu durumu Söylemezsem Olmaz ekibi masaya yatırdı. Çıkan sonuç ise Nazım Torbaoğlu’nun Ece Erken’i kaybetmemek uğruna böyle bir yola başvurduğu belirtildi. Diğer yandan 
Ece Erken'in açıklamalarından sonra Nazım Torbaoğlu da sessizliğini bozdu. Torbaoğlu, boşanma davasının sürdüğünü ve yarın son celsesinin görüleceğini söyledi. İşadamı, "Ece Erken evli olduğumu bilmiyordu, gerçeği kendisinden sakladım" dedi.

Söylemezsem Olmaz Söylemezsem Olmaz'da şok Söylemezsem Olmaz Ece Erken Ece Erken Nazım Torbaoğlu Nazım Torbaoğlu evli mi Nazım Torbaoğlu boşandı mı Songül Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı