Söylemezsem Olmaz’da Gülben Ergen İle İlgili Skandal Açıklamalar

Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında Nihat Doğan ve Yeşim Salkım adı aşk iddialarına karışan Gülben Ergen ile ilgili çarpıcı açıklamalarda oldu.

Söylemezsem Olmaz’da Gülben Ergen İle İlgili Skandal Açıklamalar

Sunucu Nihat Doğan Söylemesem Olmaz programının canlı yayınında Gülben Ergen’in yasak aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Sunucu Nihat Doğan elinde bir ses kaydı olduğunu belirterek;  şarkıcı Gülben Ergen’in aslında Erkan Çelik ile evliyken iş adamı Tolga D.ile görüştüğünü belirtti. Nihat Doğan’ın iddiaları arasında, şarkıcı Gülben Ergen’in evliyken özel bir gazetenin kameramanlarına iş adamı Tolga D.  ile yakalandığını ve gazeteciyi haberi koymaması için ikna etmeye çalıştığını belirtti.

Canlı yayına bağlanan bir başka gazetesi ise Gülben Ergen’in aynı dönemde bir başka iş adamı ile de ilişki yaşadığını iddia etti.

Canlı yayında Yeşim Salkım’ın ahlak yoksunları ile ilgili bir yazısı paylaşıldı ve ahlak yoksunları isimli bu yazının bu yazının sorun yaşadığı Gülben Ergen’e ithafen yazıldığı iddia edildi.

Sonrasında canlı yayına bağlanan Yeşim Salkım ise,  yazdığı yazının Gülben Ergen ile bir alakasını olmadığını, yazının medya hleri ile ilgili olduğunu belirtti.

Bugüne kadar sustum artık susmak istemiyorum diyen Yeşim Salkım Gülben Ergen ile ilgili canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Arkadaş ben herkesten önce anneydim, Ebru Şallı’yı yerden yere vuran medyaya, Cengiz Semecioğluna’da sesleniyorum buradan hani sen adamsın ya, sen hani babasın ya, hani sen erkeksin ya değilsin diyerek Gülben Ergen ile sorun yaşadığı dönemlerde kendisini eleştiren gazetecilere tepkisini gösterdi.

gülben ergen nihat doğan yeşim salkım söylemezsem olmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı