Sosyal medyada yaşlı genç tartışması büyüdü

Sanat dünyasının sevilen ve yakından takip edilen ismi Hakan Peker’in sosyal medya paylaşımı olay oldu.

Sosyal medyada yaşlı genç tartışması büyüdü

56 yaşında olmasına rağmen genç görünümünden taviz vermeyen Hakan Peker'in 34 yaşındaki oğlu, babasından yaşlı görünüyor tartışması sosyal medyada büyümeye başladı.

Bir döneme damga vuran isimlerden Hakan Peker ile oğlu Burak'ın görüntüsü olay oldu. İlerleyen yaşına rağmen genç görünümünden taviz vermeyen sanatçının, 34 yaşındaki oğlu görenleri hayrete düşürdü.  

Sosyal medyada baba-oğulun fotoğraflarını görenler "Oğlu, babasından yaşlı duruyor" şeklinde yorumlar yaptı. 

Hakan Peker Kimdir?
5 Şubat 1963 de İstanbul’da doğmuştur. Çocukluk yıllarından beri tam bir dans tutkunuydu. Gençliği, discolarda geçti. Seyyal Taner ve Deniz Erkanat ‘ın dansçısı olarak profesyonel çalışmalara başladı. 1981 yılında Türkiye Dans Yarışması’nda kendi dans grubunu kurdu. “Hakan Peker Dans Grubu” çalışmalarına TRT’nin eğlence programlarında ve çeşitli yurt içi yurt dışı konser organizasyonlarında görülmeye başladı.

Peker Türk Pop Müziği’nin en eski sanatçılarından birisidir. Aynı zamanda Kral Tv müzik ödüllerini en çok kazanan sanatçılardandır. Uzun yıllar boyunca Pop Müzik söyledikten sonra Türk Sanat Müziği de seslendirerek hayran kitlesini artırmıştır.

1989 yılının Nisan ayında “Bir Efsane” ismini taşıyan ilk albümü piyasaya çıktı. 1990 yılının Mart ayında çıkardığı “Camdan Cama” adlı albümüyse sanatçıya istediği başarıyı ve ünü getirdi.
 

Sosyal medya Hakan Peker Burak Peker Yaş tartışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor