Son Dakika.. Kayserispor Yönetimi kararını verdi

Kayserispor Yönetimi'nin olağanüstü toplantısı bitti. Kadir Has Tesisleri'nden ne karar çıktı. Erol Bedir tamam mı devam mı dedi? İşte ayrıntılar

Son Dakika.. Kayserispor Yönetimi kararını verdi

Kayserispor Yönetimi'nin Seçimli Olağanüstü Genel Kurulu öncesindeki son yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Kayserispor Başkanı Erol Bedir yönetimde Kadir Has Tesisleri'nde yapılan Yönetim Kurulu toplantısından nihai karar çıktı. Kayserispor Başkanı Erol Bedir'in aldığı karar..

Kayserispor Başkanı Erol Bedir, saat 19:00 sularında kulüp tesislerinde yöneticileri ile buluştu. 1 saati geçen toplantı sonrasında görevi bırakma kararı alındı. Sonrasında Erol Bedir, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne davet edildi. Gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde tam destek sözü verildi, Erol Bedir ikna edildi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden 22:30 da çıkan ve tesislere gelerek kendisini bekleyen yöneticileri ile konuşan Başkan Bedir, “ayrıntıları sabah konuşuruz. Yeni bir liste yapacağız ve göreve devam ediyoruz. Kayserispor’a hayırlı olsun” dedi.

Kayserispor yönetimi, sabah 09:30 da tesislerde buluşup yeni listeyi yapacak ve sonrasında Genel Kurul salonuna geçecek.

Kayserispor son dakika Kayserispor haberi Erol bedir son dakika Erol Bedir haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza