Son Dakika ! İstanbul'da silahlı terör saldırısı 35 ölü var 45 yaralı var. Kimler öldü? İşte ayrıntılar

İstanbul'daki terör saldırısında 35 kişinin hayatını kaybettiği 45 kişinin yaralandığı Vasip Şahin tarafından açıklandı.

Son Dakika ! İstanbul'da silahlı terör saldırısı 35 ölü var 45 yaralı var. Kimler öldü? İşte ayrıntılar

2017 yılının ilk günün ilk saati içerisinde İstanbul kana bulandı. İstanbul'un Beşiktaş-Ortaköy mevkiinde bulunan ünlü gece kulübü Reina önünde ve içerisinde cereyan eden terör saldırısında 35 kişinin hayatını yitirdiği en az 45 kişinin de yaralandığı açıklandı.

İstanbul Valisi Vahip Şahin, basın mensuplarına yaptığı açıklamasında, "Bugün saat 01.15 sularında 1 terörist, bir eğlence merkezinde önce kapı önünde bekleyen 1 polis memurumuzu şehit etti. 1 vatandaşımızın da hayatına kasdetti. Sonrasında gece kulübü içerisine girerek, amaçları sadece eğlenmek olan yüzlerce insanın üzerine vahşice acımasızca kurşun yağıdararak elim olayı meydana getirmiştir. Bu bir terör saldırısıdır. Şu ana kadar yapılan tespitlerde en az 35 kişi hayatını kaybederken en az 45 kişi yaralandı" dedi.

İstanbul Valisi Vahip Şahin, teröristin kimliği ile ilgili bir açıklama yapmazken hayatını kaybeden kişilerin kimler olduğunu da paylaşmadı. En az 45 yaralının da çeşitli hastanelerde tedavi altına alındığını da söyleyen İstanbul Valisi Vasip Şahin, detaylı açıklamanın ilerleyen saatlerde yapılacağını da sözlerine ekledi.

Haber: Ersan TEMİZEL

İstanbul Silahlı terör saldırısı Beşiktaş Ortaköy Vali Vasip Şahin 35 ölü 45 yaralı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Elazığ.. Feci kaza 13 yaralı
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak
Hangi İl Kaç Milletvekili Çıkartacak