Şok indirim kataloğu yayınlandı (26 Eylül 2017)

Vatandaşın yakından takip ettiği Şok aktüel indirim kataloğu yayınlandı. Peki merakla beklenen katalogda neler mevcut.

Şok indirim kataloğu yayınlandı (26 Eylül 2017)

Her bütçeye uygun indirimler sunan ve çeşitli ürünleri halkın evine taşıyan Şok marketlerde yine yok yok.

Beklenen 26 Eylül Şok aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan indirim kataloğunda kaliteli ürünler en uygun fiyatla vatandaşların alımına sunuluyor. Şok Market Eylül 2017 kataloğunu tamimiyle öğrenci ihtiyaçlarına ayırmış.

Okulların açılmasından hemen önce başlayacak olan fırsatlar okullar açıldıktan sonra da Eylül ayının sonuna kadar devam edecektir. Erkek ve Kız öğrencilerimiz için bir birinden şık okul çantalarından Defterlere kadar bir çok farklı ürün bulmak mümkün. İşte merak edilen 26 Eylül Şok aktüel kataloğu…

Şok Hakkında: 1995 yılında kurulan ŞOK Marketler T.A.Ş., 2011’in Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi, tüketicilerin bildiği ve alıştığı markalı ürünleri uygun koşullarla müşterilerine sunmaya başladı. 74 ilde 4500’Ü aşkın mağazası bulunan ŞOK Marketler T.A.Ş., mağazalarına giren her bir müşterinin zevkli, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden memnun olarak ayrılmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Şok Şok indirim kataloğu Şok market Şok aktüel Şok Eylül kataloğu Şok fırsatlar kataloğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı