Şok indirim kataloğu yayınlandı (2 Eylül 2017)

Halkın yakından takip ettiği Şok indirim aktüel kataloğu yayınlandı.

Şok indirim kataloğu yayınlandı (2 Eylül 2017)

2 Eylül 2017 Cumartesi, 3 Eylül 2017 Pazar, 4 Eylül 2017 Pazartesi, 5 Eylül 2017 Salı günlerini içine alan ŞOK 2 Eylül-5 Eylül aktüel ürün broşürü yayınlandı. 

Haftanın fırsat ürünleri arasında bayrama özel şekerlemeler, çikolatalar yer alırken ŞOK hafta sonu ürünleri arasında ise bayram ile ilgili ürün göremiyoruz. 2017 yılı Kurban Bayramı nedeniyle son birkaç haftadır tüm bilindik marketlerin aktüel ürün broşürü bununla ilgili ürünlerle dolmuştu. İşte indirime giren ürünler, 1,5 litre kapasiteli paslanmaz çelik gövdeye sahip ketıl. Sinbo markasına ait Türk Kahve Makinesi. 

KUER markalı 4 kapaklı fırın dolabı da yer alıyor. Toplam ölçüleri 171 cm x 60 cm x 35 cm olan ürünün satış fiyatı 99,90 lira olup ŞOK mutfak ürünlerinde biraz önce açıkladığımız aktüel ürünler de olduğu gibi kredi kartına 6 taksit seçeneği de yer alıyor.
Dolap içerisinde fırın konulan yerin boyut özellikleri ise 56 cm x 35 cm x 35 cm olarak broşürde belirtilmiş. High glass/Parlak beyaz özelliklerinde olan 4 kapaklı fırın dolabı özellikle mikro dalga fırınına mutfakta yer bulamayanlar için değerlendirilebilir ürün olarak gözüküyor.

Şok Şok indirim Şok aktüel kataloğu Şok Eylül indirimi Şok market
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum