Şok indirim kataloğu yayınlandı (19 Eylül 2017)

Okulların açılmasıyla büyük marketlerde ki indirim heyecanı da başladı. Peki, merak edilen Şok marketlerde ne gibi ürünlerde indirime gidildi.

Şok indirim kataloğu yayınlandı (19 Eylül 2017)

Vatandaşın yakın markaja aldığı Şok indirim kataloğu yayınlandı. Yayınlanan indirim kataloğunda okulların açılması fazlasıyla dikkate alınmış.

19 Eylül Şok ürün broşürü yayınlandı. Kırtasiye okul ürünleri, öğrenci çantaları ve beslenmeler, muz, meyve sebze ürünleri ile birlikte diğer aktüel ürünleri incelemeye başlayalım. 

Okulların açılmasına çok kısa bir süre kala Şok marketlerde okul çantası ve kırtasiye ürünlerinde indirimler sürüyor. Lisanslı okul çantaları, A4 fotokopi kâğıdı, kitaplık ürünlerinin bu broşürde de yer aldığını görüyoruz.

2 bölmeli okul sırt çantaları 19,90 liradan Şok marketlerde satılmaya devam ediyor. Lisanslı anaokulu çantaları da 12,50 liradan satılırken çantaların farklı renk ve desen seçenekleri de mevcut. Kız ve erkek öğrenciler için lisanslı çanta çeşitleri bulunmaktadır Vera A4 500 adet fotokopi kağıdı 8,25 lira, mekanik kurşun kalem seti 5,95 lira, faber castell kalemtraş silgi seti 4,95 lira, pritt 3+2 silgi 3,50 lira, pritt 3×11 gr stick yapıştırıcı 7,95 lira olarak Şok aktüel ürün broşürü içerisinde yer alıyor. İthal muzun kg fiyatı 5,95 lira, çekirdeksiz üzümün kilo fiyatı 2,49 lira, limonun kilogram fiyatı 4,99 lira, domates ise 1,99 liradan ŞOK’ta satılıyor.

Şok indirim Şok kataloğu Şok market Şok Eylül şok indirimi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTnet çöktü mü? Modemler çalışmadı internet yok.
TTnet çöktü mü? Modemler çalışmadı internet yok.
Arif V 216 için geri sayım.. İşte yeni fragman
Arif V 216 için geri sayım.. İşte yeni fragman