Şok indirim kataloğu yayınlandı (13 Eylül 2017)

Vatandaşın merakla beklediği 13 Eylül 2017 indirim kataloğu yayınlandı.

Şok indirim kataloğu yayınlandı (13 Eylül 2017)

Yakından takip edilen şok market indirim kataloğu yayınlandı. Merak edilen katalogda okulların açılmasına az bir zaman kala kırtasiye ürünlerinde aileleri ve çocukları sevindirecek indirimler yapıldı.

Müşterilerine, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine kadar, temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını evlerinin yakınında temin edebilecekleri rahat bir alışveriş ortamı sağlayan şok marketlerde bilinen markalarda, hem de Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin gibi tanınmış, kendi öz markalarında her gün düşük fiyat politikası ile hizmet vermeye devam ediyor.

Şok Hakkında:
1995 yılında kurulan ŞOK Marketler T.A.Ş., 2011’in Ağustos ayında Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi, tüketicilerin bildiği ve alıştığı markalı ürünleri uygun koşullarla müşterilerine sunmaya başladı. 74 ilde 4500’Ü aşkın mağazası bulunan ŞOK Marketler T.A.Ş., mağazalarına giren her bir müşterinin zevkli, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden memnun olarak ayrılmasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Şok indirim Şok market Şok Şok Eylül İndirimi Şok Aktüel Şok Aktüel kataloğu Şok Eylül Kataloğu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı