Şok iddia.. Gülben Ergen'in kaseti varmış

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen'in bir otelde ünlü bir isim ile görüntüsü kayıt altına alınmış. Bunu bizzat kaseti izleyen kişi Yeşim Salkım açıkladı

Şok iddia.. Gülben Ergen'in kaseti varmış

İzmir'de işadamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı yönünde iddialar ile gündeme gele şarkıcı Gülben Ergen ile ilgili şok bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiayı ortaya atan kişiise Gülben Ergen ile otel odasında yakalanan kişinin eski eşi olan Yeşim Salkım..

"Kasetini izledim"
Beyaz Tv'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına telefon bağlantısı ile katılan Yeşim Salkım, Gülben Ergen'e ateş püskürürken "Kendisini suçsuz, günahsız gibi gösteren o kadına sorun. Swiss oteli sorun, Tapeleri sorun. Eski eşim Hakan Uzan ile ilgili otel odasını sorun. Çeçen baskınını sorun. O First Lady gibi gezen kadının ciğerini bilirim. Kasetini ilk ben izledim. O zamanki eşim Hakan Uzan izletti. Herkese izletti" iddiasında bulundu.

"Metres olmadım"
Kendisinin Gülben Ergen'i kıskandığı yönündeki iddialar için "Ben iki üniversite bitirmiş birisiyim. Ticaret Lisesinden terk birini mi kıskanacağım" diye tepki gösteren Yeşim Salkım, "Zavallı Kadın" diye hitap ettiği Gülben Ergen'in yua yıkan bir kadın olduğunun altını çizdi. Yeşim Salkım, "Her asla kimsenin metresi olmadım. Para için kimseye satılmadım. Kimsenin yuvasını yıkmadım. Hiç bir kadını arkamdan ağlatmadım. Sevdim evlendim. Çocuk dourdum ayrıldım. Ama kimsenin metresi olmadım" diye tepkisini dile getirdi.

Gülben Ergen ile kendisi arasında kalite farkı olduğunu da söyleyen Yeşim Salkım, eski eşi Hakan Uzan ile Gülben arasındaki ilişkiyi bildiğini ve kanserin eşiğinden döndüğünü de ifade etti.

Haber: Ceren ŞİRİN

Yeşim Salkım Gülben Ergen kaseti Gülben Ergen'in kaseti Hakan Uzan Söylemezsem Olmaz Tolga Duğlas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı