Şok İddia: Fethullah Gülen yakalandı, Türkiye'ye getiriliyor!

Bomba İddia: Fethullah Gülen Türkiye'ye getiriliyor! Uzun zamandan beri ABD (Amerika Birleşik Devletleri) tarafından korunan ve Türkiye'ye teslim edilmeyen FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü) Lideri Fethullah Gülen'in yakalandığı ve sabaha karşı Türkiye'ye getirilmek üzere yolda olduğu iddia edildi.

Şok İddia: Fethullah Gülen yakalandı, Türkiye'ye getiriliyor!

Haberin videosu için tıklayın!

Uzun zamandan beri ABD (Amerika Birleşik Devletleri) tarafından korunan ve Türkiye'ye teslim edilmeyen FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü) Lideri Fethullah Gülen'in yakalandığı ve sabaha karşı Türkiye'ye getirilmek üzere yolda olduğu iddia edildi.

Akit TV'de yayınlanan "Ters Kutuplar" adlı programda konuşan Gazeteci Ali Tarakçı, FETÖ (Fethullahçı Terör Örgütü) elebaşı Fethullah Gülen'in Türkiye'ye teslim edildiğini ve Türkiye'ye getirilmek üzere yola çıktığını belirtirken, sabaha karşı da Türkiye'de olacağını iddia etti.

BOMBA İDDİA: FETHULLAH GÜLEN İADE EDİLDİ, SABAH TÜRKİYE'DE OLACAK!

Akit TV'ye konuşan Ali Tarakçı şu ifadelere yer verdi: "Şimdi bomba bir haber vereyim, Fethullah Gülen yakalandı, sabaha doğru Türkiye'ye İstanbul'a getiriliyor. Fethullah Gülen, ABD'den alındı. Bomba bir haber olarak bir kenara yazın"

Ali Tarakçı'nın bu sözleri üzerine muhabir "Ben görmeden, bilmeden inanmam" şeklinde konuştu. Muhabirin bu sözlerinden sonra ise Tarakçı şunları söyledi: "Tamam, sadece bir not olarak Akit TV'de ilk seslendirilmiş olsun." dedi.

Ayrıca Tarakçı konuşmasına şu şekilde devam etti: "Çok net birşey söylüyorum, Fethullah Gülen, ABD (Amerika Birleşik Devletleri)'nden alındı, sabaha doğru Türkiye'ye getiriliyor.

fetö gülen fethullah gülen fetullah yakalandı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Ramazan Bayramı ne zaman. 9 gün tatil ne zaman başlıyor
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı
Sarız’da trafik kazası: 7 yaralı